ماجرای جنجالی آتش‌سوزی و انفجار مرگبار در بوکان چه بود؟

سخنگوی شرکت گاز آذربایجان غربی در خصوص خبر منتشرشده در رسانه‌ها مبنی بر انفجار گاز در یک منزل مسکونی و جان باختن تعدادی از هموطنان در شهرستان بوکان توضیحاتی ارائه کرد.

ماجرای جنجالی آتش‌سوزی و انفجار مرگبار در بوکان چه بود؟

سخنگوی شرکت گاز آذربایجان غربی ضمن ابراز تسلیت به خانواده جان‌باختگان حادثه گفت: خبر انفجاری که در یکی از مناطق شهرستان بوکان رخ داده و موجب آتش‌سوزی در یک خانه و آسیب به چند خانه دیگر شده، ناشی از گاز طبیعی نبوده و علت اصلی حادثه در دست بررسی است.

به نقل از روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی؛ یوسف عبدالله‌نژاد، سخنگوی شرکت گاز آذربایجان غربی در خصوص خبر منتشرشده در رسانه‌ها مبنی بر انفجار گاز در یک منزل مسکونی و جان باختن تعدادی از هموطنان در شهرستان بوکان اظهار کرد: آنچه رخ داده و موجب آتش سوزی و انفجار شده حادثه تلخی بوده و سریعا توسط تیم‌های کارشناسی شرکت گاز مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که عامل آن اتفاق نشتی گاز طبیعی نبوده است. بررسی ها برای کشف علت آن از سوی نهادهای متولی در دست بررسی است.

او با تاکید بر نادرستی خبر مخابره شده، تصریح کرد: بر این اساس اخبار منتشره در رسانه‌ها که انفجار و آتش سوزی در بوکان را به گاز طبیعی مرتبط دانسته اند، تکذیب می‌شود و انتظار می رود رسانه‌ها این خبر را تصحیح کنند.

 رئیس روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی؛ اعلام کرد : جریان گاز طبیعی در سراسر استان بدون مشکل به صورت پایدار برقرار است.   

منبع: ايسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر