اطلاعیه مهم سازمان سنجش درباره یک شایعه

خبری در فضای مجازی در حال انتشار است، مبنی بر اینکه مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون سراسری نوبت اول ۱۴۰۲ ‌روز جمعه ۴ آذر فعال خواهد شد؛ با این تفاوت که به جای هزینه ۱۳۲ هزار تومانی سازمان سنجش برای این مرحله، هزینه ۱۸۰ هزار تومانی را در نظر گرفته است.

اطلاعیه مهم سازمان سنجش درباره یک شایعه

مهلت زمانی جدیدی برای ثبت‌نام آزمون سراسری ۱۴۰۲ در نوبت اول (دی) وجود ندارد.

خبری در فضای مجازی در حال انتشار است، مبنی بر اینکه مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون سراسری نوبت اول ۱۴۰۲ ‌روز جمعه ۴ آذر فعال خواهد شد؛ با این تفاوت که به جای هزینه ۱۳۲ هزار تومانی سازمان سنجش برای این مرحله، هزینه ۱۸۰ هزار تومانی را در نظر گرفته است.

علیرضا کریمیان، مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با واکنش به این شایعه گفت: مهلت مجدد ثبت نام در آزمون سراسری پایان یافته است  و اصلا مهلت زمانی جدیدی برای ثبت نام آزمون سراسری ۱۴۰۲ در نوبت اول ( دی) وجود ندارد که افزایش هزینه داشته باشیم.

به گفته وی تا پایان مهلت مقرر در روز یکشنبه ۲۲ آبان سال جاری حدود ۹۷۹ هزار داوطلب در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی و گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی ثبت‌نام کرده اند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نوبت اول آزمون سراسری برای ورود به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در روز‌های پنجشنبه ۲۹ و جمعه ۳۰ دی‌ سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود./ باشگاه خبرنگاران

دیگر رسانه ها

ارسال نظر