قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران امضا شد

رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران از انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران خبر داد

قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران امضا شد

رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران از انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان خبر داد و گفت: حق بیمه تکمیلی به ۲۰۵ هزار تومان افزایش یافته است.

 علی دهقان کیا در خصوص بیمه تکمیلی بازنشستگان گفت: قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان تا پایان آبان ماه مهلت دارد و بر همین اساس از مدتی قبل برای قرارداد جدید رایزنی با شرکت‌های جدید آغاز شد.

وی افزود: متأسفانه به دلیل افزایش هزینه‌های درمان، هیچ شرکت بزرگ بیمه‌ای حاضر به همکاری با سازمان تأمین اجتماعی و انعقاد قرارداد جدید نشد و به همین دلیل مجبور شدیم علیرغم میل خود با شرکت آتیه سازان حافظ مجدداً قرارداد ببندیم.

دهقان کیا گفت: سال گذشته حق بیمه‌ای که بازنشستگان برای بیمه تکمیلی پرداخت می‌کردند ماهیانه ۹۱ هزار تومان بود که در قرارداد جدید این مبلغ به ۲۰۵ هزار تومان افزایش یافته است.

به گفته وی البته سقف پوشش خدمات درمانی از ۴۵ میلیون تومان در سال گذشته به ۷۵ میلیون تومان می‌رسد که این شامل اعمال جراحی مختلف، آزمایش‌ها، عینک و غیره می‌شود.

رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران تصریح کرد: در حال رایزنی با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی هستیم تا بتوانیم درصدی از حق بیمه‌ای که سازمان تقبل می‌کرد را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: بیمه آتیه سازان متعهد شده در قرارداد جدید خلف وعده نکند و خدمات خود را به خوبی به بازنشستگان ارائه دهد. همچنین طی یک ماه آینده تعهدات باقیمانده از قرارداد قبلی را پرداخت نماید.

 

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر