کشف ۱۱ هزار و ۸۶۲ عدد مهمات در اصفهان + جزئیات

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری 95 نفر شامل نگهدارنده، حاملان و قاچاقچیان سلاح خبر داد و گفت: با اشرافیت، هوشمندی و اقدامات علمی و تخصصی مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی 2 باند قاچاق عمده سلاح در استان کردستان شناسایی و با همکاری مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این استان منهدم شدند.

 جانشین فرمانده انتظامی اصفهان از کشف ۱۴۵ قبضه انواع سلاح‌های جنگی و شکاری و ۱۱ هزار و ۸۶۲ عدد مهمات مربوطه توسط مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

سردار محمدرضا هاشمی‌فر اظهار داشت: از ابتدای مهر تاکنون مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در زمینه مقابله با قاچاقچیان سلاح اقدام‌های خوبی داشته و کشفیات قابل توجهی نیز در این زمینه داشتند که در ایجاد امنیت و آرامش و جلوگیری از هرگونه اخلال در نظم عمومی بسیار تأثیرگذار بودند.

وی افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) در پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان طی این مدت موفق شدند ۱۴۵ قبضه انواع سلاح‌های جنگی و شکاری و ۱۱ هزار و ۸۶۲ عدد مهمات مربوطه را کشف کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۹۵ نفر شامل نگهدارنده، حاملان و قاچاقچیان سلاح خبر داد و گفت: با اشرافیت، هوشمندی و اقدامات علمی و تخصصی مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی ۲ باند قاچاق عمده سلاح در استان کردستان شناسایی و با همکاری مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این استان منهدم شدند.

وی تصریح کرد: همچنین مأموران این پلیس با رصد هوشمندانه خود یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ حامل سلاح را در یکی از شهرستان‌های اصفهان شناسایی و متوقف کردند که در این عملیات ۲ قبضه اسلحه کلت جنگی و یک قبضه اسلحه شکاری به همراه ۳۱ عدد فشنگ مربوطه کشف و ۲ قاچاقچی سلاح نیز دستگیر شدند.

 

منبع: عصر ایران

دیگر رسانه ها

ارسال نظر