پسرعموکشی هولناک در کرج

عوامل گشت انتظامی در محل حادثه حاضر و متوجه شدند که شخص مجروح به دلیل اختلافات خانوادگی توسط پسرعمویش با بهانه خراب شدن ماشین به جاده‌های حاشیه شهر کشانده شده و به وسیله ضربات چاقو به شدت مجروح شده است.

پسرعموکشی هولناک در کرج

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: شخصی که به دلیل اختلاف خانوادگی با ضربات سلاح سرد پسرعمومی خود را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد: ۱۸ مهرماه سال جاری شخصی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و اعلام کرد که برادرش توسط یکی از بستگانشان به وسیله ضربه چاقو به شدت مجروح شده است.

وی افزود: بلافاصله عوامل گشت انتظامی در محل حادثه حاضر و متوجه شدند که شخص مجروح به دلیل اختلافات خانوادگی توسط پسرعمویش با بهانه خراب شدن ماشین به جاده‌های حاشیه شهر کشانده شده و به وسیله ضربات چاقو به شدت مجروح شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه فرد مجروح توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و به دلیل شدت صدمه وارده جان می‌بازد، گفت: بلافاصله اقدامات پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز و پس از چندین شبانه روز اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه این شخص شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی انگیزه قاتل از انجام قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و گفت: در تحقیقات تکمیلی متهم به صراحت به قتل پسرعمویش با ضربات سلاح سرد اعتراف کرد./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر