خبر فوری:

باند مخوف قاچاق کلاشینکف و مهمات جنگی منهدم شد

مرزبانان پرتلاش به طور شبانه‌روزی و با تیزبینی و درایت، بر مرزهای کشور اشراف کامل داشته و با تمام توان مانع ورود سلاح و مهمات و تجهیزات و قاچاق انواع کالا و عبور و مرور غیرمجاز از مرزها می‌شوند.

باند مخوف قاچاق کلاشینکف و مهمات جنگی منهدم شد

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور از متلاشی شدن باند قاچاق سلاح و کشف ۱۴ قبضه سلاح جنگی توسط مرزبانان هنگ مرزی سردشت خبرداد.

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: مرزبانان هنگ مرزی سردشت با اشراف اطلاعاتی مبنی بر اینکه قاچاقچیان سلاح و مهمات قصد دارند تعدادی سلاح و مهمات جنگی را وارد خاک کشور کنند، بلافاصله تشدید اقدامات کنترلی نوار مرز را در دستورکار قرار دادند.

وی تصریح کرد: مرزبانان با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی به محل شناسایی شده اعزام و پس از اجرای ساعت‌ها گشت و کمین موفق شدند ضمن متلاشی کردن باند قاچاق سلاح و مهمات، تعداد چهار قبضه سلاح کلاشینکف، ۱۰ قبضه کلت کمری و ۵۰۰ عدد فشنگ به همراه متعلقات مربوط به سلاح ها را کشف و ضبط کنند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، فرمانده مرزبانی انتظامی افزود: در این عملیات دو نفر از قاچاقچیان دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

 گودرزی اظهارکرد: مرزبانان پرتلاش به طور شبانه‌روزی و با تیزبینی و درایت، بر مرزهای کشور اشراف کامل داشته و با تمام توان مانع ورود سلاح و مهمات و تجهیزات و قاچاق انواع کالا و عبور و مرور غیرمجاز از مرزها می‌شوند./ ایسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر