خبر فوری:

خبر مهم برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

ثبت‌نام حضوری پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد دانشگاه فرهنگیان امروز چهارشنبه به پایان می‌رسد.

خبر مهم برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

فرآیند ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته آزمون سراسری و استعداد درخشان سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشگاه فرهنگیان به صورت غیرحضوری از روز دوشنبه ۱۴ شهریور آغاز شد و تا روز جمعه ۱۸ شهریور ادامه داشت. فرآیند ثبت‌نام حضوری نیز از شنبه ۱۹ شهریور آغاز شده و تا آخر وقت امروز چهارشنبه ۲۳ شهریور ادامه‌دارد.

پذیرفته‌شدگان موظف هستند مدارک لازم را که شامل "حکم کارگزینی مبنی بر استخدام رسمی یا پیمانی در وزارت آموزش‌وپرورش هنگام ثبت‌نام در آزمون"، "حداقل سه سال سابقه خدمت اداری یا آموزشی برای دانشجویان متعهد خدمت و مستخدمین رسمی و پیمانی جدید آموزش و پرورش"، "داشتن حداکثر سابقه خدمتی برای ادامه تحصیل فرهنگیان ۲۷ سال تمام تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال جاری" و "فرم موافقت با ادامه تحصیل(رسمی یا پیمانی) مطابق با شرایط قیدشده در «دفترچه راهنمای عملی انتخاب رشته آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱» است، در زمان ثبت‌نام ارائه دهند. ارائه‌نکردن هرکدام از این مدارک به معنای نداشتن شرایط لازم برای ثبت‌نام محسوب می‌شود.

بنابر اعلام دانشگاه فرهنگیان، عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در زمان تعیین‌شده برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از تحصیل تلقی‌می‌شود.

منبع: ایسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر