خبر فوری:

فیش‌های حقوقی شهریور بازنشستگان صادر شد

گزارش‌ها حاکی از آن است که فیش حقوقی بازنشستگان سایر سطوح بر اساس احکام جدید صادر شد.

فیش‌های حقوقی شهریور بازنشستگان صادر شد

گزارش‌ها حاکی از آن است که فیش حقوقی بازنشستگان سایر سطوح بر اساس احکام جدید صادر شد.

 بالاخره پس از گذشت حدود ۵ ماه و نیم از سال ۱۴۰۱، رقم ششمین حقوق بازنشستگان تغییر خواهد کرد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که در حال حاضر فیش حقوقی شهریورماه در سایت تامین اجتماعی قابل رویت است و طبق وعده داده شده، افزایش ۳۸ درصدی به علاوه ۵۱۵ هزار تومان رقم ثابت برای آن‌ها لحاظ شده است.

تغییر رقم فیش حقوقی شهریور بازنشستگان در حالی است که روز یک‌شنبه هفته جاری، میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی در آیین گشایش بخش زایمان ال دی آر (بلوک زایمانی تک نفره) بیمارستان حضرت معصومه (س) کرمانشاه اعلام کرده بود: از همین هفته بحث اصلاح ۳۸ درصد حقوق به اضافه ۵۵۰ هزار تومان در احکام جدید بازنشستگان سایر سطوح لحاظ خواهد شد و پرداخت حقوق شهریور هم با احکام جدید است.

به گفته او، اختیار این کار به اعضای هیات امنای تامین اجتماعی داده شد که در ماه گذشته مصوبه قبلی اصلاح و احکام بازنشستگان سایر سطوح براساس مصوبه شورای عالی کار اصلاح خواهد شد.

در همین حال، علی دهقان‌کیا، رییس کانون بازنشستگان کارگری تهران گفته بود: بازنشستگان نگران نباشند؛ پیگیری‌های ما نشان داده احکام جدید مستمری‌بگیران سایر سطوح صادر شده و کار به پایان رسیده است.

دهقان‌کیا به اظهارات مدیرعامل تامین اجتماعی در چهارشنبه هفته قبل اشاره و عنوان کرده بود: مدیرعامل سازمان اظهار داشت که کار صدور احکام در حال انجام است و حقوق شهریور براساس احکام جدید پرداخت خواهد شد؛ بنابراین هیچ جای نگرانی نیست و این ماه بازنشستگان سایر سطوح افزایش ۳۸ درصدی به اضافه مبلغ ثابت ۵۱۵ هزار تومان را دریافت خواهند کرد.

دیگر رسانه ها

 • ناشناس

  فقط ۱۰۰تومن اضافه شده خدا ازتون نگذره چط وری ۳۸ درصداضافه شده

  • محمودی

   ۴۰۰ تومان اضاف شده..زحمت کشیدن

 • احمددحاسی

  سلام دوستان خوب توجه بفرمایید اگردرحقوق بعضی ها مثل خودم اختلاف حقوقی پیداشده مال تفاوت حق عائلة مندي و حق اولاد است حکم تان با فیشتان را مقایسه کنید متوجه می‌شوید آنهایی که 2یا3 فرزند دارند در حکم به آنها به تعداد فرزندانشان پرداخت کردن ولی در فیش حقوقی یک بچه را حساب کردن بنده ود دختر و یک پسر درحال تحصیل دارم اگر فرض کنیم پسردانشجوی من حذف شود چرا دختر دانشجوی بنده را حذف کردن روی این حساب 1میلیون ازحقوق را ندادن اینجوری خیلی از ماها را کم حقوق دادن که باید به این مسئله رسیدگی شود خودشان قبلا از بنده دراین خصوص مدرک تحصیلی گرفتن ولی ترتیب اثر ندادن خوب حواستان باشد...

 • ناشناس

  سلا م دوستان پس تکلیف همسان سازی۲۵ دصد چه میشود

ارسال نظر