خبر فوری:

این زنان جادوگر، شکارچی سالمندان بودند + جزئیات

اعضای یک باند ۴ نفره از زنان سارق به صورت دو‌به‌دو به منازل افراد مُسن رفته و به بهانه‌های مختلف خود وارد منزل آنها می‌شدند و با بیان اینکه در فالگیری تبحر دارند از آنها می‌خواستند تا چشمانشان را برای لحظه‌ای ببندند.

این زنان جادوگر، شکارچی سالمندان بودند + جزئیات

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری چهار زن فالگیر که با بیهوش کردن افراد مُسن طلاجات آنها را سرقت می‌کردند در عملیات ویژه کارآگاهان این پلیس خبر داد.

سرهنگ حسین تُرکیان اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از زنان مُسن مبنی بر سرقت طلاجات از منازل آنها، موضوع با حساسیت ویژه ای در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته از شاکیان مشخص شد اعضای یک باند ۴ نفره از زنان سارق به صورت دو‌به‌دو به منازل افراد مُسن رفته و به بهانه‌های مختلف خود وارد منزل آنها می‌شدند و با بیان اینکه در فالگیری تبحر دارند از آنها می‌خواستند تا چشمانشان را برای لحظه‌ای ببندند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: پس از اینکه زنان، چشمانشان را می‌بستند دهان و بینی آنها را گرفته و با دستمالی که آغشته به مواد بیهوشی بود آنها را بیهوش کرده و در بلافاصله طلاجات داخل منزل را سرقت کرده و به وسیله یک دستگاه خودروی سواری که راننده نیز همدستشان بود متواری می‌شدند.

سرهنگ تُرکیان اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و انجام یک سری اقدامات تخصصی و پلیسی مشخصات خودرویی که سارقان از آن استفاده می‌کردند شناسایی و در رصد هوشمندانه کارآگاهان قرارگرفت و نهایتاً با اقدامی ضربتی در یکی از خیابان‌های شهر اصفهان متوقف و راننده آن نیز دستگیر شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با دستگیری راننده خودرو و تحقیقات از وی هر ۴ زن این باند که در سرقت‌ها دست داشتند نیز دستگیر و به پلیس آگاهی استان اصفهان انتقال یافتند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه متهمان تا کنون به ۷ فقره سرقت اعتراف کردند، ارزش اموال به سرقت رفته توسط این افراد را برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه ۴ میلیارد ریال اعلام کرد و عنوان داشت: در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

تُرکیان در خاتمه با بیان اینکه تمامی مال باختگان این پرونده شناسایی شدند گفت: چنانچه افراد مُسن دیگری به این شیوه مورد سرقت قرار گرفتند می‌توانند به منظور شناسایی سارقان و تنظم شکایت به پلیس آگاهی استان اصفهان واقع در شهرک قائمیه مراجعه کنند./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر