خبر فوری:

سایپا پلمپ شد؟/ اجرای حکم دادستانی

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان گفت: یک واحد نمایندگی شرکت سایپا به دلیل عقد قراردادهای شخصی با افراد به منظور فروش خودرو از روز گذشته پلمب شده است.

سایپا پلمپ شد؟/ اجرای حکم دادستانی

ایمان شهسواری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان گفت: یک واحد نمایندگی شرکت سایپا به دلیل عقد قراردادهای شخصی با افراد به منظور فروش خودرو از روز گذشته پلمب شده است.

به گزارش عرشه آنلاین، امروز ۹ شهریورماه در تشریح این خبر افزود: اخیرا تعدادی از افراد به دادگستری و دادستانی رفسنجان مراجعه کرده و اظهار داشته اند یکی از نمایندگی های سایپا اقدام به پیش فروش خودرو و انعقاد قراردادهای شخصی با افراد به منظور واگذاری خودرو کرده و این در حالی است که تعدادی از قراردادهای پیش فروش و فروش مربوط به سال های ۹۷، ۹۸و ۹۹ بوده و جدیدا نیز چندین قرارداد تنظیم شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به راه اندازی سامانه یکپارچه فروش خودور توسط وزارت صمت، فروش خودرو به صورت تنظیم قرارداد شخصی در نمایندگی ها فقط با مجوز شرکت مربوطه انجام می شود و شهروندان باید توجه داشته باشند که قرارداد با شخص –چه صاحب نمایندگی و چه کارمند نمایندگی- امکانپذیر نیست و هر فرد برای ثبت نام خودور باید از طریق سامانه مربوطه اقدام کند.

دادستان شهرستان رفسنجان عنوان کرد: کارشناسانی از سوی شرکت خودروسازی مربوطه نیز به منظور بررسی موضوع به شهرستان رفسنجان آمده اند.

شهسواری در پایان اعلام کرد: فرد مذکور به دادسرا احضار شده و در حال حاضر ممنوع الخروج است./ ایسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر