خبر فوری:

حمله به 2 روحانی و امام جماعت مسجد در قم | با «لوله آهنی» به قصد کشت ما را زدند + تصاویر

دو جوان بدون علت با لوله آهنی به وی حمله‌ور شده به سر و صورتش کوبیدند و مورد ضرب‌و‌شتم قرار دادند که گویا بیهوش شد، اما دست‌بردار نبودند همچنان بر بدن وی ضربه می‌زدند، وقتی چشمشان به من افتاد که عمامه دارم، به ماشین من حمله‌ور شدند و تمام شیشه‌های ماشین را خرد کردند.

حمله به 2 روحانی و امام جماعت مسجد در قم | با «لوله آهنی» به قصد کشت ما را زدند + تصاویر

دو روحانی در شهر قم مورد ضرب‌و‌شتم شدید قرار گرفته‌اند و هم اکنون نیز در بیمارستان بستری هستند.

حجت الاسلام بوستانی امام جماعت مسجد متحدالمومنین قم، از روحانیون مضروبی که توسط دو فرد معلوم الحال مورد ضرب و شتم قرار گرفته با شرح ماوقع گفت: روز دوشنبه هنگام برگشت از مسجد، با صحنه ای باور نکردنی روبه شدم، حجت الاسلام حیدری امام جماعت مسجد کوچه رهبر را دیدم که با تلفن همراه صحبت می کرد، بنده هم داخل خودرو بودم دست بلند کرده و سلام کرد، ناگهان دو جوان بدون علت با لوله آهنی به وی حمله ور شده به سر و صورتش کوبیدند و مورد ضرب و شتم قرار دادند که گویا بیهوش شد، اما دست بردار نبودند همچنان بر بدن وی ضربه می زدند، وقتی چشمشان به من افتاد که عمامه دارم به ماشین من حمله ور شدند و تمام شیشه های ماشین را خرد کردند.

حمله به 2 روحانی در قم

پایین آمدم تا جلویشان را بگیرم که من را هم مورد ضرب و شتم قرار دادند و از ناحیه دست مجروح ساختند و به زمین افتادم و تنهابا پا از خودم دفاع می کردم که تمام پاهایم کبود شده اند، هدفی هم جز کشتن نداشتند، با داد و فریادی که کردم وقتی مردم آمدند فرار کردند و وارد یک خانه در همان کوچه شدند.

حمله به 2 روحانی در قم

متاسفانه اورژانس و نیروی انتظامی با ۴۰دقیقه تاخیر رسیدند و جای بسی تأسف از مامور نیروی انتظامی است که وقتی گفتم در داخل خانه پنهان شده اند با بی تفاوتی در جوابم گفت، اجازه بده گزارشم را تکمیل کنم بعد می روم و دستگیرشان می کنم. ولی هیچ اقدامی نکرد، اگر همان موقع به منزلی که پنهان شده بودند مراجعه می کرد می توانست دستگیرشان کند، اما متأسفانه تا الان هیچ اتفاقی برای دستگیری آنان انجام نشده است.

حمله به 2 روحانی در قم

وی در خصوص وضعیت جسمی خود و حجت الاسلام حیدری گفت: بنده از ناحیه دست مجروح شده ام و تمام بدنم کبود است و حجت الاسلام حیدری در بیمارستان بستری است که امروز باید عمل جراحی شود./ حوزه نیوز

جزئیات جدید از حمله به ۲ روحانی در قم

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم درباره حادثه ضرب و شتم ۲ روحانی توضیحاتی ارائه کرد.

سرهنگ ولی ترابی، معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم گفت: شروع و علت نزاع و درگیری چند روز اخیر بین ۲ ضارب و ۲ روحانی در قم به دلیل اختلافات شخصی بوده است.

او افزود:ضارب، یکی از روحانی های مضروب را می شناخته است.

ترابی عنوان کرد: نیروی انتظامی پیگیر مسئله و مشخص شدن تمام ابعاد پرونده است.

به گفته معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم علت درگیری هیچ ارتباطی به جایگاه روحانیت ندارد.

برخی خبرگزاری ها خبری را منتشر کرده اند که به تازگی۲ فرد ضارب با لوله آهنی اقدام به مضروب کردن ۲ روحانی کرده اند که یکی از آن ها اکنون در بیمارستان بستری است و دیگری از ناحیه دست و پا دچار مصدومیت شده است.

دیگر رسانه ها

  • ناشناس

    دلیلش را نمی دانید؟ این اوضاع اقتصادی د سترنج و ارمغان هوش نابغه شما و امثال شما هاست

ارسال نظر