خبر فوری:

علی کریمی: از آب گل آلود ماهی نگیرید! | عذرخواهی از عزاداران واقعی امام حسین

علی کریمی با انتشار یک استوری توضیحاتی در خصوص اظهارات اخیرش داد.

علی کریمی: از آب گل آلود ماهی نگیرید! | عذرخواهی از عزاداران واقعی امام حسین

علی کریمی با انتشار یک استوری توضیحاتی در خصوص اظهارات اخیرش داد.

طی روزهای اخیر و بعد از انتشار یک استوری از سوی علی کریمی در خصوص ماه محرم و نذورات در این ایام حواشی زیادی پیرامون کاپیتان سابق تیم ملی ایران به وجود آمد.

این موضوع بعد از وایرال شدن سخنرانی یک روحانی اوج گرفت و کاپیتان سابق تیم ملی ایران در صفحه شخصی خود پاسخ تندی به اظهارات «معاونیان» روحانی مورد نظر داد.

با این حال علی کریمی امروز با انتشار یک متن توضیحاتی در خصوص استوری حاشیه ساز خود داد و البته اعلام کرد که از کودکی به امام حسین ارادت داشته و با گذشت رمان هم این علاقه خود را حفظ کرده است.

او در متن جدیدش به این موضوع اشاره کرده که مخاطبانش در استوری قبلی برخی افراد ریاکار بوده و اگر این ماجرا باعث رنجش عزاداران واقعی امام حسین (ع) شده از آنها عذرخواهی می کند.

وی 

نوشت: نیازی به گفتن نیست که من هم مثل همه شما از کودکی شوق رسیدن به دهه محرم  را داشتم و با گذشت زمان، این ارادت را حفظ کردم. 

در چند روز اخیر برخی افراد، قصد ماهی گرفتن از آب گل آلود را داشتند. روی صحبت من، عده ای هستند که ۳۵۵ روز سال به معیشت مردم بی توجه می مانند و با نذری دادن در ۱۰ روز محرم، دنبال جلب نظر هستند و ریا .!!

این عزاداری ها پیش از ما بوده و پس از ما هم خواهد ماند. در این میان هر کسی برای رضای خدا و با نیتی خالص برای هر حاجت خود نذری می دهد، دمش گرم و نذرش قبول پیشنهاد من فقط این بود که در این اوضاع کشور ،  می توانیم نذر های دیگری هم انجام دهیم، همین.

آنها که با نام امام حسین (ع) به دنبال منافع شخصی شان هستند باید بدانند که امام حسین (ع) متعلق به همه بوده و هست. اگر طرفدار واقعی مکتب حسین (ع) هستیم باید به اعتقادات وطرز فکر یکدیگر احترام بگذاریم چون در این مکتب، افترا ، بددهنی و بی ادبی جایی ندارد که البته مردم فرق ریا ونیت پاک و خالص را تشخیص می دهند. با این که مخاطب من عده ای خاص بودند اما از عزاداران واقعی امام حسین (ع) عذرخواهی می کنم و دست هایشان را می بوسم.

قضاوت با مردم،  حسینی بمانیم و حسینی زندگی کنیم.

استوری علی کریمی

دیگر رسانه ها

  • ناشناس

    علی کریمی چاره ای جز عذرخواهی کردن نداشت و چه بهتر که اینکار را کرد. اعتقادات مر دم به دستگاه اباعبدالله شوخی بردارنیست

ارسال نظر