پرت شدن یک زن از ماشین پلیس در رشت | ماجرا چه بود؟ واکنش پلیس + ویدئو

ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در محله سبزه‌میدان رشت، یک زن از خودروی پلیس که با سرعت درحال حرکت است، به بیرون پرت می‌شود

پرت شدن یک زن از ماشین پلیس در رشت | ماجرا چه بود؟ واکنش پلیس + ویدئو

ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در محله سبزه‌میدان رشت، یک زن از خودروی پلیس که با سرعت درحال حرکت است، به بیرون پرت می‌شود

ماجرا چیست؟

جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر پرتاب کردن یک خانم از ماشین گشت انتظامی این ماجرا را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین حسن‌پور ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با تشریح ماجرای حادثه سبزه‌میدان رشت، شایعات منتشر شده در فضای مجازی در خصوص برخورد گشت ارشاد با یک خانم را رد کرد.

وی با اشاره به شکایت یکی از شهروندان به دلیل سو استفاده طرف مقابل از سانحه تصادف رانندگی افزود: این فرد قصد اخاذی از وی داشته به همین دلیل رسیدگی به ماجرا در دستور کار عوامل گشت انتظامی کلانتری ۲۲ رشت قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان ادامه داد: متهم این ماجرا که حالت طبیعی نیز نداشت پس از رویارویی با پلیس با استفاده از الفاظ رکیک قصد درگیری و فرار از دست مأموران را داشت که عوامل انتظامی حاضر در صحنه پس از هماهنگی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

وی با اشاره به وجود مستندات کافی و روشن بودن اصل این ماجرا از ممانعت شهروند خانم مورد بحث از انتقال متهم به مقر انتظامی و تلاش برای خارج کردن فرد دستگیر شده از خودرو پلیس خبر داد و اضافه کرد: با توجه به محرز بودن تخلف متهم دستگیر شده و وجود شاکی خصوصی پلیس ملزم به دستگیری و انتقال متهم به مقر انتظامی برای رسیدگی بیشتر کرد.

وی تاکیدکرد: قطعاً مخالفت یا اصرار سایرین دلیلی بر عدم اجرای قانون نیست.

سرهنگ حسن‌پور افزود: با بررسی مستندات و تصاویر دوربین‌های محل حادثه مشخص است این شهروند خانم پس از حرکت خودرو پلیس، از پنجره خودرو در حال حرکت آویزان شده و ادعای پرتاب کردن وی از خودرو گشت امنیت اخلاقی، کذب محض است.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با گلایه از برخی شبکه‌های اجتماعی که به صرف دیدن یک ویدئو از زاویه نامناسب و بدون بررسی اصل ماجرا اقدام به قضاوت ناعادلانه پلیس می‌کنند افزود: کارکنان پلیس موظف به برخورد صحیح و رعایت حقوق تمامی شهروندان هستند و پلیس در برقراری نظم و امنیت، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد./ مهر

حجم ویدیو: 816.52K | مدت زمان : 00:00:07

دیگر رسانه ها

ارسال نظر