خبر فوری:

مشکلات و مصایب قانون رتبه‌بندی معلمان ادامه دارد | فعلا مبلغی به‌عنوان علی‌الحساب واریز می‌شود

گویا قرار نیست رتبه‌بندی معلمان که پیشتر مسئولان وعده داده بودند تا شهریور اجرایی می‌شود، به سرانجام برسد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به وعده اجرایی شدن رتبه‌بندی تا شهریورماه، گفت: اگر روند با مشکل مواجه شود، قرار است مبلغی را علی الحساب به حساب معلمان مشمول این طرح واریز کنند تا مقدمات کار فراهم شود و طرح اجرایی شود.

سیدکریم حسینی، با اشاره به آخرین وضعیت رتبه‌بندی معلمان، اظهار کرد: روز گذشته موضوع رتبه‌بندی را از وزیر آموزش و پرورش و کمیسیون آموزش مجلس پیگیری کردیم. مقرر شد طبق وعده‌ای که داده بودند، طرح رتبه‌بندی معلمان از شهریورماه اجرایی شود.

وی افزود: اگر روند با مشکل مواجه شود، قرار است مبلغی را علی‌الحساب به حساب معلمان مشمول این طرح واریز کنند تا مقدمات کار فراهم شود و طرح اجرایی شود.

حسینی گفت: وعده داده شده بود که طرح تا شهریورماه اجرایی شود اما اگر با مشکلاتی مواجه شود، برای این کار و تا اجرایی شدن طرح مبلغی را پیش‌بینی کرده‌اند./ ایسنا

دیگر رسانه ها

  • معلم نا امید

    من نمی دانم این چه مشکلی در سر راه اجرای رتبه بندی معلمان است که نزدیک یک ونیم س ال است که حل نمی شه آقایان مساله را واضح بگید و ما را هم در جریان بگذارید بالاخر ه این مشکل مربوط به ما ست شما مساله را طرح نمایید شاید با همفکری تمام معلمان با تجربه مشکل حل شود و اگر مشکلی وجود ندار د دروغگویی و مسخره بازی را کنار بزارید ک ه عواقب خطر ناکی برای شما خواهد داشت.

  • معلم

    خدا وکیلی ادم دیونه می شود از این همه تن اقض گویی نمی دانم این اقایون خودشون خسته نشدند از این همه تناقض سوء مدیریت تا چه اندازه دست بردارید از سر مردم چرا با رو ح و روان مردم و شخصیت آنها بازی می کنید

ارسال نظر