خبر فوری:

طرح جناغی در بزرگراههای پایتخت اجرا می شود | مبلغ جریمه جدید رانندگی

طرح جناغی در بزرگراههای پایتخت در حال اجراست و از ورود ناگهانی وبدون نوبت خودروها برخی رانندگان جلوگیری می شود.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طرح جناغی در بزرگراههای پایتخت در حال اجراست و از ورود ناگهانی وبدون نوبت خودروها برخی رانندگان جلوگیری می شود.

سرهنگ شریفی تاکید کرد : طرح جناغی در بزرگراههای پایتخت در حال اجراست و تیم های  مستقر در این محدوده ها از ورود ناگهانی  وبدون نوبت خودروها و زرنگ بازی برخی رانندگان جلوگیری می کنند.

به گزارش عرشه آنلاین، همچنیین 

سرهنگ همه‌خانی گفت: پلیس راهور با توجه به بستر‌های موجود و ظرفیت ها، همیشه به دنبال راهکار‌ها و اجرایی کردن طرح‌هایی برای ترافیک است به همین جهت با بی نظمی‌هایی که در بزرگراه‌ها رخ می‌دهد برخورد می‌شود.

به گفته معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران برخی رانندگان در ورودی و خروجی بزرگراه‌ها بدون رعایت قوانین و مقررات زرنگ بازی می‌کنند، وقت دیگران را سرقت می‌کنند و در نقطه صفر گردش‌های نامناسبی انجام می‌دهند که باعث سد شدن راه دیگران و تصادفات می‌شود همچنین لاین‌های مختلف یک بزرگراه درگیر و در نهایت کل بزرگراه دچار مشکل می‌شود.

پلیس راهور برای حل این مشکل تا جایی که در توان دارد با رانندگان برخورد می‌کنند طرح جناغی اقدامی موثر برای کاهش ترافیک در بزرگراه‌ها بود.

از ادارات ذیربط همچون شهرداری تهران پیگیر هستیم تا در برخی بزرگراه‌ها دوربین نصب و با رانندگان زرنگ برخورد شود، آمار دقیقی از افرادی که در این طرح جریمه شدند نداریم البته مبلغ این جریمه ۵۲ هزار تومان است.

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر