خبر فوری:

خبر خوب وزیر آموزش و پرورش برای معلمان و فرهنگیان | آیین‌نامه اجرایی رتبه‌بندی معلمان نهایی می‌شود

وزیر آموزش و پرورش درباره نظام رتبه بندی معلمان گفت: آئین نامه در خرداد ماه به تصویب هیات دولت رسید که تا یکشنبه آینده این آیین نامه، نهایی می‌شود.

خبر خوب وزیر آموزش و پرورش برای معلمان و فرهنگیان | آیین‌نامه اجرایی رتبه‌بندی معلمان نهایی می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف نوری پنجشنبه در حاشیه غبار روبی گلزار شهدا شهرستان نهاوند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استخدام ۳۴ هزار و۷۳۳ فرهنگی در حال انجام است، افزود: یکی از مهمترین برنامه‌هایی که برای رفع محرومیت و فرسودگی مدارس در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: به طور طبیعی حدود ۱۹ درصد مدارس را در سطح کشور داریم که برای مقاوم سازی این قسمت از برنامه و کار یک بخش تبصره ۲۴ است که خوشبختانه ابلاغ اعتبار نیز در این زمینه انجام شده است.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: یک بخش دیگر از اعتبارات استانی است و یک بخش هم از اعتبارات خیرین است.

نوری با بیان اینکه یک بخش مهم آن هم سفرهای استانی می‌باشد که مشکلات ساختمان و تجهیزات وغیره مدارس را کم می‌کند، افزود: حدود ۱۴ هزار کلاس درس تحویل داده شده است‌.

وزیر آموزش و پرورش درباره نظام رتبه بندی معلمان نیز گفت: آئین نامه در خرداد ماه به تصویب هیأت دولت رسید ایراداتی وارد که توسط کمیسیون مجلس شورای اسلامی بررسی و به توافقاتی رسیدند که یکی از ایرادها قرار است در یکشنبه آینده به نتیجه و نهایی شود.

دیگر رسانه ها

 • ناشناس

  افزایش حقوق ده درصد تورم دویست درصد .

 • اصغرنسب

  یکی از ایرادات رتبه‌بندی یکشنبه آینده(کد ام آینده؟ معلوم نیست) نهایی میشود(لغو)

 • ع .ج

  وزیر آموزش و پرورش گفتند و فرهنگیان باور کردند

 • ناشناس

  تاچه هفته ای باشد وچه یکشنبه ای
  رت به بندی شده توهم

 • ع.سعید

  نه انرژي نه انگیزه ای با سابقه ی 24سال خ دمت شرمنده خانواده شده ام .درمانده و خست ه از اين همه مشکلات‌ مالی، مستأجری،بدهک اری،افسردگی و .... مانند یک شخص بیکار و بی مصرف دنبال کار میگردم از جمع کردن ضا يعات تا هر کار روزمزدی که گيرم بیاد رو ا نجام‌ بدم شاید بتونم شکم بچه هامو سیر کنم .این وضعيت خيلی از همکاران هم هست. ح الا جناب وزیر و نمايندگان مجلس چند هفته ،چند ماه ،چند سال دیگر قراره منتظر باشیم .حقوق ها رو با توجه به این تورم بالا افز ايش بدهید و معوقات رو پرداخت کنید که کمی به زندگيمان سر و سامانی بدهیم.حالا با ر تبه بندی یا هر عنوان دیگه به دادمان برسی د.امیدوارم روزی برسد هر معلمی فقط فکرش د رگیر مطالعه و علم و آموزش باشه نه مشکلات ‌ و گرفتاری‌های مالي.

ارسال نظر