خبر فوری:

دزد خانه مرد چینی در غرب تهران دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که اقدام به سرقت از خانه یک تبعه چینی در تهران کرده بود، خبر داد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی درباره جزئیات این خبر گفت: درپی وقوع سرقت از منزل یک تبعه چینی در غرب تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در تحقیقات ابتدایی ماموران مشخص شد که سرقت توسط یک جوان ۲۲ ساله انجام شده ‌است.

وی با بیان اینکه با تحقیقات میدانی و  رصدهای‌های اطلاعاتی مخفیگاه سارق در جنوب تهران مورد شناسایی قرار گرفت، گفت: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی ب مقام قضای و اخذ مجوز عملیات در کمترین زمان ممکن راهی مخفیگاه متهم شده و این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه اموال مسروقه از خانه تبعه چینی در خانه متهم کشف شد، گفت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر ۸ فقره سرقت از خانه‌های سطح شهر تهران که یکی از آنها سرقت از خانه تبعه چینی بوده، اعتراف کرد.

به گفته رئیس پلیس آگاهی پایتخت مالخر این پرونده نیز شناسایی و از سوی ماموران پلیس دستگیر شد که برای هر دو متهم پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.  

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ  همچنین از دستگیری عاملان سرقت مسلحانه در غرب تهران خبر داد و گفت: این افراد قصد داشتند برای دومین بار اقدام به سرقت کنند که ناکام ماندند. رسیدگی به این پرونده درپی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه نافرجام از طلافروشی در غرب تهران در دستورکار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارآگاهان دقایقی پس از سرقت نافرجام در طلافروشی برای تحقیقات حاضر شدند افزود: متهمان با سلاح گرم قصد سرقت از طلافروشی را داشتند اما پس از اینکه موفق به این کار نشدند با خودرو سمند از محل گریختند. از سوی دیگر بررسی‌ کارآگاهان نشان داد، متهمان پس از سرقت نافرجام طلافروشی،  راهی استان قم شده و چند روزی را در آنجا برای سرقت مسلحانه دیگر ساکن شده‌اند./ ایسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر