خبر فوری:

سرعت غیرمجاز خودروی تشریفات حادثه آفرید/ دو نفر فوت شدند/ عکس

تصادف خودروی تشریفات در خیابان ولیعصر / دو نفر فوت شدند

عصر امروز سرعت غیرمجاز و انحراف خودروی بنز در خیابان ولیعصر تهران حادثه آفرید.

به گفته شاهدان عینی، این خودروی بنز در حین حرکت در خط ویژه خیابان ولیعصر، ناگهان در حوالی سینما استقلال به سمت پیاده‌رو تغییر مسیر داده و چند موتورسوار و عابرپیاده را زیر گرفته است. 

افراد حاضر در محل می‌گویند دستکم دو نفر از عابران در این حادثه فوت کرده و سایرین نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند

تصادف خودروی تشریفات در خیابان ولیعصر /تصادف خودروی تشریفات در خیابان ولیعصر /

تصویری از کودک کار که در حادثه دقایقی قبل خیابان ولیعصر تهران به شدت مصدوم شده است راببنید.

تصادف خودروی تشریفات در خیابان ولیعصر /

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ جزئیاتی بیشتر از تصادف سواری بنز در خیابان ولیعصر(عج) را تشریح کرد.

سرهنگ احسان مومنی درباره جزئیات تصادف یک دستگاه سواری بنز در خیابان ولیعصر(عج) تهران گفت: حوالی ساعت ۱۸:۳۰ امروز یک‌دستگاه سواری بنز تشریفات در حال حرکت در مسیر شمال به جنوب خبابانولیعصر (عج) بود که نرسیده به میدان ولیعصر(عج) دچار حادثه رانندگی شد.

وی درباره جزئیات این حادثه گفت: خودروی سواری بنز در حال حرکت بود که یکدستگاه اتوبوس در مسیر آن توقف کرد و در این حین سواری بنز برای جلوگیری از برخورد با اتوبوس به سمت راست مسیر منحرف شده و پس از آن به داخل جوی آب حاشیه خیابان سقوط کرد.

مومنی ادامه داد: در جریان این تصادف خودروی بنز تشریفات با سه دستگاه موتورسیکلت که در حاشیه مسیر متوقف بودند برخورد کرد. همچنین این تصادف منجر به مصدومیت یک کودک ۱۲ ساله و دو مرد میانسال شد که این افراد به بیمارستان منتقل شدند.

به گفته رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در پیگیری انجام شده ماموران پلیس راهور از بیمارستان حال سه مصدوم مساعد اعلام شده است.

وی با بیان اینکه به سرنشینان خودروی بنز آسیبی وارد نشده است، درباره علت وقوع این حادثه گفت: بررسی کارشناسان پلیس راهور نشان داد که تخطی از سرعت مطمئنه ازسوی راننده سواری بنز تشریفات علت وقوع این حادثه بوده است.

مومنی افزود: تمهیدات لازم برای مدیریت ترافیک در این محدوده از سوی عوامل پلیس راهور تهران بزرگ انجام شده و حال حاضر تردد در این محدوده عادی است.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر