خبر فوری:

معوقه فروردین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی کی پرداخت می شود؟

پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی از ۲۰ خردادماه آغاز شده و تا ۳۱ خرداد برای همه بازنشستگان واریز می‌شود.

پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی از ۲۰ تیرماه آغاز شده و تا ۳۱ تیرماه برای همه بازنشستگان واریز می‌شود.

به گزارش عرشه آنلاین ، طبق اعلام میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پیرامون زمان پرداخت معوقات بازنشستگان؛ معوقه فروردین ماه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با حقوق ماه جاری در حال پرداخت است و معوقه اردیبهشت ماه نیز با حقوق ماه آینده (مرداد) تسویه خواهد شد. 

طبق زمان‌بندی اعلام شده، پرداخت معوقه فروردین ماه ناشی از افزایش حقوق‌ها برای بالغ بر سه و نیم میلیون خانوار بازنشسته و مستمری‌بگیر تحت پوشش سازمان، از ۲۰ تیرماه ماه آغاز شده است و پرداخت این مبلغ ( در قالب دو پرداخت جداگانه در همان روز) به تمام بازنشستگان در سراسر کشور، تا ۳۱ تیرماه به اتمام می‌رسد.

واریز حقوق بازنشستگان از بیستم هرماه، طبق برنامه الفبایی انجام و تا پایان ماه تکمیل می‌شود.

منبع: ایسنا

 

 

دیگر رسانه ها

  • بازنشسته بدبخت

    اقایان مسولین سازمان تامین اجتماعی باتوج ه به اینکه ۴ماه انتظارودرشرایط سخت اقتصا دی باحقوق۵میلیونی سرکردیم اکنون نوبت به ان رسیده که بااصلاح هرچه سریعتراحکام وپر داخت مازالتفاوت این۴ماه ماراسوپرایز وخان وادهایمان راشاد کنید

  • مستمری بگیر

    سالی که نکوست ا زبهارش پیداست.امروز۳۱تیر هست هنوز حقوق واریز نشده.لعنت بر هر چه د روغگو

ارسال نظر