خبر فوری:

خبر مهم وزیر آموزش و پرورش برای معلمان | رتبه‌بندی معلمان تا مهرماه انجام می‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمان افسران سپاه پیشرفت کشور هستند و با تربیت آینده سازان ایران برای استقلال کشور نقش آفرینی می کنند.

یوسف نوری در آیین افتتاح مسابقات ورزشی بانوان فرهنگی، گفت: برگزاری برنامه‌ها در مکان های مقدسی مانند مشهد و در جوار آستان حرم مطهر رضوی، انرژی مضاعفی برای شرکت کنندگان در این مسابقات ایجاد می‌کند و باعث قدرت بخشیدن به ابعاد جسمی و معنوی شرکت کنندگان در این مسابقات می شود.

وی با اشاره به نام گذاری این مسابقات به نام شهید ابراهیم هادی گفت: این مسابقات فرهنگی و ورزشی، به نام شهید شاخص تربیت بدنی شهید ابراهیم هادی برگزار می‌شود که شایسته قدردانی است و همه ما وامدار شهدا و خصوصا این شهید هستیم.

وی گفت: معلم های ورزشکار و پهلوان زیادی در آموزش و پرورش داریم که نقش مهمی در تربیت دانش آموزان ایفا می کنند و شعار «ما می‌توانیم» را تحقق بخشیده اند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در پایان سخنان وزیر آموزش و پرورش، معلمان شرکت کننده در این مراسم اجرای طرح رتبه بندی معلمان را خواستار شدند و وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این موضوع که این طرح از خواسته های وزارت آموزش و پرورش نیز است، اعلام کرد: در حال پیگیری این قانون و آماده سازی برای اجرا هستیم و امیدواریم تا ابتدای سال تحصیلی همه معلمان رتبه بندی شوند و با انرژی مضاعف در کلاس های درس حضور یابند.

شایان ذکر است، مسابقات ورزشی بانوان فرهنگی در جوار حرم مطهر امام رضا (ع) و در سه رشته بدمینتون، والیبال و پینگ پنگ، بعد از ۱۶ سال توقف از ۲۸ تیرماه در مشهد آغاز شده است و برای مدت پنج روز ادامه خواهد یافت./ ایسنا

دیگر رسانه ها

 • معلم

  آقا ما رتبه بندی نخواهیم کی رو باید ببین یم؟

 • ناشناس

  مگه نگفته بودی این هفته اجرایی میشه؟
  میتونی حداقل دهنت رو ببندی؟

 • سمیعی

  سلام
  نه 6تا وزیر قبلی رتبه بندی معلمان رو اجرا کردند نه شما که فقط حرف میزنید و 2ماه 2ماه میندازید عقب
  مردش نیستین دیگه اینقدر خبر پراکنی نکنید

ارسال نظر