خبر فوری:

علت اجرایی نشدن رتبه‌بندی معلمان، تصمیمات مدافعان سند ۲۰۳۰ است

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان به دلیل تصمیماتی است که مدافعان سند ۲۰۳۰ در سازمان برنامه و بودجه اتخاذ می‌کنند.

محمد وحیدی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (یکشنبه، ۲۹ خردادماه) در صحن مجلس شورای اسلامی در تذکری خود در انتقاد به اجرایی نشدن قانون رتبه‌بندی معلمان، گفت: عدم اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان به دلیل تصمیماتی است که مدافعان سند ۲۰۳۰ در سازمان برنامه و بودجه اتخاذ می‌کنند؛ کسانی که با تصمیمات خود بانی وضع موجود هستند.

وی اظهار کرد: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیز گرفتار تصمیم‌گیری کسانی است که در صندوق بازنشستگی کشوری هستند و به مانعی مهم در مسیر تحقق اهداف تبدیل شده‌اند.

وحیدی افزود: نگاه سازمان تامین اجتماعی به بازنشستگان و مستمری بگیران از نکات مبهمی است که اثرات آن در استعفای وزیر کار دیده شد، لذا امید است عبرت لازم گرفته شود و این موضوع را برای همیشه حل کنند./ مهر

دیگر رسانه ها

  • یالثارات الحسین

    ما برای رسیدن به حق مان از هیچگونه تلاشی فرو گذار نخواهیم کرد.بهانه ها زیاد هستن د ما کاری به این بهانه ها نداریم طبق قان ون تا رسیدن به حق تلاش خواهیم کرد رییسی نمی‌تواند پوست کلفت باشد چقدر سرکوب می‌ک ند ما از پا نمی نشینیم.

ارسال نظر