خبر فوری:

جزئیات آتش‌سوزی کارگاه تولیدی در بزرگراه فتح | ۳ نفر مصدوم شدند

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی واقع در بزرگراه فتح از مصدومیت سه نفر در این خصوص خبر داد.

جلال ملکی با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی واقع در بزرگراه فتح گفت: ساعت ۱۱:۱۹ ظهر امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی در بزرگراه فتح به سمت تهران بعد از میدان شیر پاستوریزه، خیابان عمار به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: در ادامه دو ایستگاه همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند. محل آتش‌سوزی یک کارگاه تولید و نگهداری شیشه جلوی خودرو بود و یکی از طبقات دچار حریق شده بود و دود بسیار زیادی طبقات را فراگرفته بود.

وی اظهار کرد: آتش‌نشانان در لحظات اولیه موفق شدند دو مرد حدوداً ۳۰ ساله را که در شرایط خطرناکی گرفتار شده بودند و دچار دودگرفتگی نیز شده بودند را خارج کنند و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی با اشاره به سوختگی جزئی یکی از حاضرین در صحنه گفت: این فرد نیز تحویل عوامل اورژانس داده شد و چهار نفر نیز از سقف ساختمان مجاور به سلامت خارج شدند و همزمان آتش‌نشانان عملیات اطفا را انجام دادند و خیلی سریع موفق شدند آتش را تحت کنترل خود درآورند./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر