خبر فوری:

تذکر مجلس به وزیر آموزش و پرورش | آیین‌نامه اجرایی رتبه‌بندی معلمان هر چه سریع‌تر مطابق قانون اصلاح شود

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش، گفت: ما شاهد آیین‌نامه ناقص و خلاف قانون رتبه‌بندی معلمان هستیم؛ هرچه سریع‌تر این آیین نامه را مطابق قانون اصلاح کنید.

محمد صفائی دلوئی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۴ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش، گفت: ما شاهد آیین‌نامه ناقص و خلاف قانون رتبه بندی معلمان هستیم؛ بنابراین هرچه سریع تر این آئین نامه را مطابق قانون اصلاح کنید و دیگر آنکه قانون مجلس در خصوص حقوق بازنشستگان نیز باید اصلاح شود.

وی تصریح کرد: وجود تخلفات گسترده در وزارت جهاد کشاورزی را حدود چند ماه پیش در مجلس اعلام کردم اما دریغ از ورود دستگاه های ناظر برای رسیدگی به این موضوع که باید هرچه سریع تر رسیدگی شود.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس در تذکر دیگری خطاب به رئیس جمهور، اظهار کرد: دامداران و مرغداران به فلاکت افتاده اند اما شرکای تجاری وزیر مشغول کاسبی هستند و تولیدکنندگان به حال خود رها شده اند، همچنین بخش بسیاری از تورم و مشکلاتی که مردم را دچار گرفتاری کرده است ناشی از ناکارآمدی برخی اعضای دولت می باشد بنابراین انتظار می رود برای التیام آلام جامعه اصلاحات لازم انجام شود./ نمایندگان ما

دیگر رسانه ها

  • اتابک سلیمی

    اقای نماینده دنبال چی هستی یک سال هم دنب ال اصلاح باشیم... اجرا کنین همین ایین نا مه را پدر ما فرهنگیان رت در اوردین

  • ناشناس

    کو گوش شنوا؟؟؟

ارسال نظر