خبر فوری:

اعلام محدودیت‌های ترافیکی و جاده‌ای | جاده‌های شمال یک‌طرفه می‌شوند

محور‌های کندوان و هراز فردا در صورت ترافیک سنگین یک طرفه خواهند شد.

مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۲۳ اردیبهشت از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

بر اساس گزارش این مرکز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه ۲۳ اردیبهشت از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از محورهراز ممنوع می‌باشد.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع می‌باشد.

بر اساس این گزارش تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۴ اردیبهشت از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع می‌باشد.

تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌گردد./ باشگاه خبرنگاران

دیگر رسانه ها

ارسال نظر