خبر فوری:

عروسی که تیرباران شد

در درگیری مسلحانه عروس ۳۸ ساله خانواده جان خودش را از دست داد.

در درگیری مسلحانه عروس ۳۸ ساله خانواده جان خودش را از دست داد.

به گزارش عرشه آنلاین، در درگیری مسلحانه یک خانواده در شهر نظرآباد، دو پسر مجروح و عروس ۳۸ ساله خانواده جان خودش را از دست داد.

سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره درگیری مسلحانه منجر به جرح در یکی از مناطق شهر نظرآباد، بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که اعضای یک خانواده به دلیل اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر شده‌اند که در اثر این حادثه ۲ پسر و یک عروس خانواده دچار جراحت و به مراکز درمانی منتقل شده بودند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره فوت عروس ۳۸ ساله این خانواده به دلیل شدت جراحات وارده، اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی نظرآباد وارد عمل شده و مخفیگاه قاتل که پسر کوچک خانواده بود را در شهر نظرآباد شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح گرم از مخفیگاه متهم، گفت: نامبرده انگیزه خود از این اقدام جنون آمیز را اختلافات خانوادگی قدیمی عنوان کرد.

نادربیگی در پایان با بیان این متهم با تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: گاهی اندکی صعه صدر و کنترل خشم می‌تواند از وقوع حوادث جبران ناپذیر این چنین پیشگیری کند.

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر