خبر فوری:

قتل با سلاح جنگی کلاشنیکوف در وسط خیابان‌

درگیری مسلحانه بین دو نفر در شاهرود به قتل یک مرد ۳۸ ساله انجامید، شاهدان خبر از حمل سلاح جنگی کلاشنیکوف ای کی ۴۷ توسط یکی از افراد می‌دهد.

درگیری مسلحانه بین دو نفر در شاهرود به قتل یک مرد ۳۸ ساله انجامید، شاهدان خبر از حمل سلاح جنگی کلاشنیکوف ای کی ۴۷ توسط یکی از افراد می‌دهد.

شامگاه یک شنبه درگیری دو جوان در میدان ۹ دی شاهرود حوالی بیمارستان امام حسین (ع)، به قتل یک مرد ۳۸ ساله انجامید و مقامات انتظامی و قضائی تأیید کرده‌اند که مقتول با شلیک حدود هشت تیر جنگی به قتل رسیده است.

گفته می‌شود یکی از این افراد سلاح جنگی کلاشنیکوف ای کی ۴۷ در دست داشته است و به نظر می‌رسید ریشه این درگیری، اختلاف کهنه خانوادگی و طایفه‌ای بوده که در نهایت فاجعه آفرید.

مسئولان انتظامی شهرستان شاهرود ضارب را شناسایی کرده‌اند اما هنوز این قاتل دستگیر نشده است. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهرود صبح امروز به خبرنگاران گفت: قاتل به همت مأموران انتظامی بلافاصله شناسایی شده است.

حجت‌الاسلام رضی پارسامنش با بیان اینکه انگیزه این نزاع به اختلافات ۱۰ سال گذشته طایفه‌ای در یکی از روستاهای اطراف شهر شاهرود باز می‌گردد که مسئولان در حال بررسی آن هستند، بیان داشت: ظاهراً مرد ۳۸ ساله شاهرودی بر اثر شلیک گلوله اسلحه گرم به قتل رسیده است.

وی با بیان اینکه مقتول با شلیک حدود هشت تیر جنگی به قتل رسیده است، بیان داشت: کارشناسان همچنان بر روی این پرونده کار می‌کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهرود با بیان اینکه قاتل شناسایی و حکم دستگیری وی هم صادر شده است، بیان داشت: مأموران انتظامی فرد ضارب و همدست وی را که با یک خودرو شناسایی کرده‌اند و یک نفر نیز در این ارتباط دستگیر شده است.

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر