خبر فوری:

وقتی گوریل قزاقستانی، هالک ایرانی را تهدید کرد + تصاویر

گوریل قزاق در ویدئویی خطاب به سجاد غریبی گفت: هالک واقعی من هستم، تو و مارتین بزدل هستید ، بیا باهم مبارزه کنیم!»

 گوریل قزاق در ویدئویی خطاب به سجاد غریبی گفت: هالک واقعی من هستم، تو و مارتین بزدل هستید ، بیا باهم مبارزه کنیم!»

بعد از لغو مبارزه ی سجاد غریبی و مارتین فورد، آن هم تنها چند هفته پیش از تاریخ تعیین شده برای مسابقه، به نظر می رسد هالک ایرانی  حریف جدیدی پیدا کرده است.

غریبی قرار بود در مبارزه ای بزرگ در سالن O۲ لندن به مصاف فورد رود، اما این مسابقه به شکل بحث برانگیزی لغو شد. حالا به نظر می رسد راه غریبی و فورد دیگر از هم جدا شده و مبارز دیگری که به تایتان قزاق معروف است، غریبی را به مبارزه طلبیده است.

آخرین خبر از مسابقه جنجالی مارتین فورد با هالک ایرانی | فورد: هر کاری لازم بود انجام دادم اما حالا ناامیدم!

جومانوف آلمات باخیتوویچ، اینفلوئنسری از قزاقستان است که به اندازه   غریبی یا فورد طرفدار ندارد اما این مانع از آن نشده که خواستار مبارزه با هالک ایرانی نشود. او در فضای مجازی هالک ایرانی را به مبارزه طلبیده و هم غریبی و هم فورد را بزدل خوانده است.

مدیر برنامه های سجاد غریبی، مصطفی هاشم زهی، دیروز در اینستاگرام خود ویدئویی از رجزخوانی های تایتان قزاق منتشر و اعلام کرد او به زودی به طور رسمی به عنوان حریف جدید سجاد غریبی معرفی خواهد شد.

گوریل قزاق در این ویدئو خطاب به غریبی می گوید: «هالک واقعی من هستم، تو و مارتین بزدل هستید – بیا باهم مبارزه کنیم!»

 گوریل قزاق

قزاق تیتان کیست

باخیتوویچ که اهل شهر آلماتی ِ قزاقستان است، مدعی است دو بار در مسابقات بدنسازی به قهرمانی رسیده و نزدیک به ۲۱ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد. او در صفحه ی خود تصاویری از اندام عضلانی خود و ویدئوهایی از حضورش در برنامه های تلویزیونی منتشر کرده است. او در اینستاگرامش قد خود را ۱۷۴ سانتیمتر و وزنش را ۱۱۵ کیلوگرم عنوان کرده است. تعداد دنبال کنندگان او در برابر یک میلیون دنبال کننده ی غریبی و ۳/۹ میلیون دنبال کننده ی فورد اندک به نظر می رسد.

 گوریل قزاق

 گوریل قزاق

به عقیده  فورد مبارزه  او و غریبی به دلیل نگرانی هایی که به دنبال مصاحبه  غریبی در ایران در خصوص وضعیت روانی هالک ایرانی به وجود آمد، لغو شد. غریبی در میانه این مصاحبه شروع به اشک به ریختن کرده بود. به علاوه این نگرانی وجود داشت که این مبارزه عادلانه نباشد چرا که برتری فورد از همان اندک ویدئوهای منتشر شده از تمرینات هر دو حریف روشن بود.

غریبی در نشست خبری ای که در رابطه با مسابقه اش با فورد برگزار شد، در پاسخ به سؤال حریفش درباره جدی بودنش برای شرکت در مبارزه  مذکور، مدعی شد که مشتاقانه برای این مبارزه تمرین کرده و در همین تمرینات ۱۳ کیلو وزن کم کرده است. بعداً مصاحبه ای تصویری از غریبی منتشر شد که در آن ادعا کرد از سوی پدر و مادر خود طرد شده و سپس شروع به گریه کرد.

رجزخوانی تایتان قزاق برای سجاد غریبی در یکی از پست های اینستاگرامش

 گوریل قزاق

دیگر رسانه ها

 • بنده خدا

  عکس هر دو شون فتو شاپیه

 • محمد رضا زمانی ستوده

  هرکی یه ماه رفته باشگاه یه لقبی گرفته

  • ناشناس

   آقا ای قزاقی عکس 2‌ فیکه حاجی این همه با زو بعد هیکل کوچیک

 • ناشناس

  بابا این عکس چیه ازین غریبی اسکول میذاری د اگه همچین بدنی داشت عالم و آدم میخورد هیچ پخی نیست آبرومونم برد

 • محمد صادق عرب

  منتظرم با سجاد غریبی مبارزه کنم 90کیلو و 190سانت قد رزمی کار نکردم ورزش نیمه حرفه ای فوتبال

 • مرادبرزنجی

  این بار هم آبروریزی می‌کنه ولشون کنید

  • ناشناس

   بابا نه مبارزه ای در کاره نه چیزی فقط وا سه جذب فالوور.همین مبارزه با مارتین فورد که قرار بود سیزده فروردین برگذار بشه چن د ماه قبلش فقط رجز خوانی میکردن اخرشم مل تو سرکار گذاشتن.والاه مارتین فوردمثل توپ بولینگ پهلوان پنبه مارو پرتاب کرد

 • ناشناس

  سجاد بیا پایین سرمون درد گرفت اگ همیچن بدنی داشتی تو دوبی چرا کوچولو بودی

 • حسام

  یکی تو این مملکت نیست این روانی رو که تو هم هالک و زده رو برگردونه خونشون،بسه چقد ر ابرو ریزی،شدیم جوک دنیا با این اقای تا نک.

 • مهدی

  ای بابا بازم شروع شد

 • ناشناس

  حالا چه تهفه ای بود که رقیبم پیدا کنه ۰😂 😂

ارسال نظر