بدون آزمون دکتری بخوانید/زمان و نحوه مصاحبه دکتری دانشگاه

زمان و نحوه ثبت نام معرفی شدگان به مصاحبه دکتری استعداد درخشان دانشگاه پیام نور اعلام شد.

بدون آزمون دکتری بخوانید/زمان و نحوه مصاحبه دکتری دانشگاه

زمان و نحوه ثبت نام معرفی شدگان به مصاحبه دکتری استعداد درخشان دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش عرشه آنلاین، دانشگاه پیام نور اعلام کرد: مصاحبه علمی معرفی شدگان به مصاحبه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دکتری دانشگاه پیام نور در سال ۱۴۰۳ به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

معرفی شدگان روز سه شنبه ۲۲ خرداد تا روز جمعه ۲۵ خرداد جهت ثبت نام به سامانه مصاحبه علمی دکتری به آدرس اینترنتی: https://reg.pnu.ac.ir/forms/authenticateuser/main.htm مراجعه کرده و نسبت به تکمیل و ارسال مدارک اقدام کنند.

معرفی شدگان با ورود به سامانه ثبت نام مصاحبه، با همان نام کاربری و کلمه عبور هنگام ثبت نام اولیه، نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام کنند.

ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه ضروری و عدم ثبت نام به معنای انصراف تلقی خواهد شد.

تصاویر مدارک مورد نیاز که در سامانه قابل بارگذاری است، به شرح ذیل اعلام می‌شود:

تصویرصفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال صفحه توضیحات الزامی است.)

تصویرکارت ملی

عکس پرسنلی جدید

مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای با قید معدل (دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه مدرک کاردانی و کارشناسی با «قید معدل» یا ریزنمرات دارای معدل هستند).

تبصره ۱: در صورتی‌که مدارک تحصیلی فاقد معدل باشد، ارائه اصل ریز نمرات یا گواهی معدل ممهور به مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی است؛ درغیر اینصورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نیست.

تبصره ۲: متقاضیانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳.۰۶.۳۱ فارغ‌التحصیل می‌شوند، می بایست گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک با الزام درج معدل و تاریخ فارغ التحصیلی را بارگذاری کنند.

تصویر کارت پایان خدمت و یا گواهی وضعیت نظام وظیفه عمومی ویژه برادران.

مدارک پژوهشی اعم از صفحه مشخصات پایان نامه کارشناسی ارشد، صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب چاپ شده.

مدارک مربوط به آزمون های زبان انگلیسی (با اعتبار حداقل ۲ سال) در صورت وجود، مانند:

MSRT (MCHE), IELTS Equivalent, TOEFL IBT, TOEFL Computer and TOEFL PAPER + TOLIMO

ضروری است داوطلبان با انتخاب درگاه پرداخت نسبت به واریز مبلغ ۳/۵۰۰/۰۰۰ ریال (معادل سیصد و پنجاه هزار تومان) هزینه مصاحبه اقدام کنند.

در پایان لازم است داوطلبان پس از بررسی دقیق مراحل ثبت نام و واریز هزینه مصاحبه، نسبت به بارگذاری کامل مدارک اطمینان حاصل کنند.

تذکرات مهم :

۱- با توجه به شرایط خاص و زمان محدود برای انجام مصاحبه اکیداً توصیه می‌شود داوطلبان در روز و ساعت اعلام شده از طرف مرکز مجری، آمادگی لازم برای حضور در جلسه را داشته باشند تا از همپوشانی با مصاحبه‌های بعدی جلوگیری به عمل آید.

۲- داوطلب لازم است یک ساعت قبل از شروع جلسه مصاحبه در محل برگزاری حضور داشته باشد تا قبل از شروع جلسه، هماهنگی‌های لازم توسط کارشناسان مربوطه صورت پذیرد. حضور در ساعات دیگر باعث اختلال در نظم و عدم تمرکز تیم اجرایی خواهد بود.

۳- از آنجائیکه در زمان مصاحبه ممکن است اساتید نیاز به ارائه مدارکی از سوی داوطلب داشته باشند، همراه داشتن اصل کلیه مدارک پژوهشی و آموزشی بارگذاری شده در سامانه در زمان مصاحبه الزامی است.

۴- در صورت احراز هرگونه مطالب خلاف واقع در مدرک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل از ادامه تحصیل وی جلوگیری و پیگیری قانونی بعمل خواهد آمد.

یادآور می‌شود پذیرش داوطلب منوط به ثبت نام در سامانه مصاحبه بوده و در روز مقرر صرفاً از افرادی مصاحبه بعمل خواهد آمد که مدارک خود را قبلا بارگذاری کرده اند.

زﻣﺎﻧﺒﻨﺪی و تاریخ برگزاری ﺟﻠﺴﺎت ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ مراکز ﻣﺠﺮی دانشگاه پیام نور را از اینجا دریافت کنید./مهر

دیگر رسانه ها

کدخبر: 141551

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

      ارسال نظر