نزاعی مرگبار درزندان فشافویه / قتل در زندان بر سر گنده‌لات بند

دو مرد که متهم هستند یک زندانی را در جریان نزاعی مرگبار کشته‌اند، قتل را گردن یکدیگر انداختند.

نزاعی مرگبار   درزندان فشافویه / قتل در زندان  بر سر گنده‌لات بند

​دو مرد که متهم هستند در زندان مرتکب جنایت شده‌اند، قتل را گردن یکدیگر انداختند.

، متهمان آبان ۹۹ در یک نزاع دسته‌جمعی در زندان فشافویه با وارد کردن ضربات جسم نوک‌تیز بر بدن مرد زندانی او را به قتل رساندند.

شب حادثه در حالی که شدت درگیری باعث شده بود گارد ویژه زندان دخالت کند، مشخص شد یکی از زندانیان به‌شدت زخمی ‌شده است. با انتقال او به بیمارستان زندان، دقایقی بعد مرد زندانی جان باخت. با توجه به تحقیقات انجام‌گرفته مشخص شد متهمان اصلی دو نفر هستند که از مدتی قبل با مقتول درگیری داشتند و می‌خواستند به او ثابت کنند گنده‌لات زندان کیست. دو متهم به نام‌های حسام و سعید به جرم سرقت در زندان بودند و حسام ۱۲ سال و سعید هفت سال سابقه حبس داشت.

در جلسه رسیدگی به پرونده قتل مرد زندانی بعد از اینکه اولیای دم درخواست قصاص کردند و کیفرخواست علیه متهمان خوانده شد، متهمان در جایگاه قرار گرفتند.

متهم ردیف اول که پیش از این به وارد کردن ضربات اعتراف کرده بود گفت: من اعترافات قبلی را قبول ندارم. دوستم به من گفت جرمی ‌که تو به خاطرش در زندان هستی سبک‌تر است. تو قتل گردن بگیر تا بعد من رضایت بگیرم. آن روز من چاقو داشتم؛ اما چاقو را به همدستم دادم و ضربه را او وارد کرد.

او درباره علت درگیری گفت: ما از قبل درگیری داشتیم. مقتول تازه وارد زندان شده بود و به حرف ما گوش نمی‌کرد و ما برایش خط و نشان می‌کشیدیم که زیادی حرف نزند و به حرف ما گوش کند. شب حادثه می‌خواستم بخوابم که یکباره دیدم مقتول با یک نفر جر و بحث می‌کند. فحاشی کردم و گفتم صدایت را ببر. یکدفعه مقتول سمتم آمد و گفت چه گفتی! بعد با مشت به دماغم کوبید. من و دوستانم سر این مساله با او درگیر شدیم؛ اما من ضارب نبودم.

وقتی نوبت به متهم ردیف دوم رسید او هم قتل را انکار کرد و گفت: در لحظه وارد شدن ضربه به مقتول من ۵۰ متر با مقتول فاصله داشتم و اصلاً امکان زدن ضربه نداشتم.

در پایان قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند

منبع :سایت جنایی

دیگر رسانه ها

کدخبر: 114464

اخبار سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر