کشف اسکلت ترسناک زن خون آشام در قبرستان + تصاویر 16 +

بقایای یک زن خون آشام در لهستان کشف شد.

کشف اسکلت ترسناک زن خون آشام در قبرستان + تصاویر 16 +

بقایای یک زن خون آشام در لهستان کشف شد.

به گزارش عرشه آنلاین؛ انتشار تصاویری از پیدا شدن بقایای یک زن خون آشام که در یک گورستان قرن هفدهمی به سوژه رسانه ها بدل شد.

 بقایای یک زن خون آشام که در یک گورستان قرن هفدهمی در روستای پین pien در شمال لهستان پیدا شده توسط باستان شناسان دانشگاه نیکلاس کوپرنیک مورد بررسی قرار گرفت. نکته قابل توجه، به پای این اسکلت‌یک قفل کوچک وصل بود و داسی روی گلویش گذاشته شده بود تا از بازگشت آن به زندگی جلوگیری کند. مردمان اروپای شرقی معتقد بودند که خون‌آشام‌ها پس از مرگ به عنوان هیولاهای خونخواری که زنده‌ها را به وحشت می‌انداختند، از قبر خود بیرون می‌آمدند، بنابراین یک داس را به‌گونه‌ای رو گردن او قرار می‌دادند که اگر می‌خواست از خاک بلند شود، به احتمال زیاد سرش بریده یا قطع می‌شد.

خون آشام 5

در افسانه‌های لهستانی آمده که vjesci یا خون‌آشام، شخصیت‌هایی با پوست رنگ‌پریده بودند که در زیر نور ماه در خیابان‌ها پرسه می‌زدند و موجوداتِ تشنه خونی بودند که در دخمه‌های مخفی زندگی می‌کردند و با آمدن شب بیرون می‌آمدند تا ارواح ناآگاه را شکار کنند. افسانه‌هایی که درباره بازگشت مردگان از مرگ در اروپای شرقی روایت شده است، به قرن یازدهم میلادی برمی‌گردد؛ برخی از مردم نگران بودند که اجساد در قالب هیولاهای خون‌آشام از گور بلند شوند و زندگی افراد عادی را به خطر بیندازد.

خون آشام

خون آشام 1

خون آشام 3

خون آشام 4

منبع: فرارو

دیگر رسانه ها

کدخبر: 112396

اخبار سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر