واکنش معاون دانشگاه تهران به یک ویدئوی جنجالی

معاون آموزشی دانشگاه تهران در واکنش به ویدیدئوی منتشر شده از دانشجوی علوم اجتماعی دانشگاه تهران در حال دفاع از پایان نامه گفت: فرد مدعی دفاع از پایان‌نامه اصلا دانشجو نیست.

واکنش معاون دانشگاه تهران به یک ویدئوی جنجالی

مهر نوشت: معاون آموزشی دانشگاه تهران در واکنش به ویدیدئوی منتشر شده از دانشجوی علوم اجتماعی دانشگاه تهران در حال دفاع از پایان نامه گفت: فرد مدعی دفاع از پایان‌نامه اصلا دانشجو نیست.

به گزارش عرشه آنلاین، یک دانشجوی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران که در سال‌های اخیر بارها خبر دستگیری و بازداشت او در شبکه‌های اجتماعی پررنگ می‌شد، یک بار دیگر جنجالی شد؛ اما این بار بخاطر شرکت در جلسه دفاع از پایان‌نامه خود بدون اینکه حتی در ترم مربوطه ثبت‌نام کرده باشد و دانشجو محسوب شود!

ویدئویی از این دانشجوی سابق دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران منتشر شده است که در حالی که در یک فضای نامعلوم در حال سخنرانی است، به تمجید برخی تجزیه‌طلب‌ها می‌پردازد. این سخنان او با واکنش برخی حاضران در این جلسه مواجه شده است.

پیگیری از روابط عمومی دانشگاه تهران نشان می‌دهد که هر چند این فرد سابق بر این دانشجوی دانشگاه تهران بوده اما از چندی پیش از سوی کمیسیون موارد خاص دانشگاه از تحصیل محروم شده است.

معاون آموزشی دانشگاه تهران نیز در پاسخ به مهر تاکید کرد: بر اساس رأی کمیسیون موارد خاص دانشگاه در تاریخ ۱۴ شهریور ماه ۱۴۰۲، این فرد به دلیل اتمام سنوات مجاز تحصیل و همچنین عدم ثبت نام در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱، از تحصیل محروم شده و از آن تاریخ به بعد دانشجوی دانشگاه تهران محسوب نمی‌شود.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 106704

سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر