ترافیک سنگین در جاده‌های شمال | تردد از این راه‌ها ممنوع است!

ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال و ‌قزوین ـ رشت و کرج ـ قزوین گزارش شده است.

ترافیک سنگین در جاده‌های شمال | تردد از این راه‌ها ممنوع است!

ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال و ‌قزوین ـ رشت و کرج ـ قزوین گزارش شده است.

تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران ـ شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل امامزاده هاشم تا شاهاندشت و محدوده های وانا ، بایجان و سه راهی چلاو، مسیر شمال به جنوب حدفاصل شاهاندشت تا گزنک، محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال حدفاصل رودهن تا دماوند و محدوده های فیروزکوه و پل سفید، آزادراه قزوین - رشت محدوده های کوهین ، ملاعلی و لوشان و حدفاصل منجیل تا رودبار اعلام شده است.

ضمناً آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران، محور چالوس دارای مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

‌ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت و زیاران تا زیباشهر، آزادراه تهران- ساوه محدوده پرندک گزارش شده است.

‌تردد روان در محور چناران – مشهد،محور باغچه - مشهد، محور تربت جام - مشهد نیز گزارش شده است.

‌بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل ، گیلان و مازندران - وزش باد و گردوخاک در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان پیش بینی می‌شود.

‌محدودیت تردد با تغییر مسیر محور قدیم مشهد - ملک آباد و بالعکس تا مورخ ۲۵ شهریورماه مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه مشهد – باغچه انجام می‌شود.

همچنین محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می شود.

شایان ذکر است محور مسدود غیر شریانی گیلانغرب – سومار است.

منبع: تسنیم

دیگر رسانه ها

کدخبر: 106198

سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر