زن کشی فجیع در گلشهر کرج/ آقای نویسنده همسرش را با تبر کشت

مرد عصبانی با فکر اینکه همسرش مشکل اخلاقی دارد او را با تبر کشت.

زن کشی فجیع در گلشهر کرج/ آقای نویسنده همسرش را با تبر کشت

مرد عصبانی با فکر اینکه همسرش مشکل اخلاقی دارد او را با تبر کشت.

 نویسنده جوان که درجریان اختلاف با همسرش با تبر به سراغش رفته بود او را به قتل رساند وپس از یک روز خودش را به پلیس معرفی کرد.

 رسیدگی به این پرونده از ۱۱ شهریور امسال از وقتی شروع شد که مرد عصبانی با تبر در ورودی آپارتمان خانه اش را می شکست تا وارد خانه اش شود ،صدای داد و فریاد همسرش را همه اهالی ساختمان در گلشهر کرج  شنیدند بعد از چند دقیقه وقتی مرد عصبانی از خانه گریخت همسایه به خانه او رفتند و با پیکر خونین زن جوان روبرو شدند، علی رغم تلاش های تیم پزشکی زن جوان در دم جان باخت .

خیلی زود بازپرس  محمدیان رئیس شعبه ۱۱ دادسرای جنایی در محل جنایت حضور یافت ودر نخستین گام دستور داد پیکر خونین زن ۴۲ساله به پزشکی قانونی منتقل شود.

آنگاه رسیدگی به این پرونده  در دستور کاری کارآگاهان دایره مبارزه باجرائم استان البرز قرار گرفت.

کارآگاهان در نخستین تحقیقات دریافتند که عامل جنایت همسر مقتول بوده است که به دنبال اختلافات های زناشویی که از چند ماه پیش باهم داشتند این جنایت رخ داده است.

درحالی که همسر قاتل تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود فردای روز جنایت قاتل فراری خودش به اداره پلیس رفت و مدعی شد که همسرش را با تبر به قتل رسانده است.

متهم که از نویسندگان جوان بوده است در تشریح روز حادثه به افسر بازجو گفت: همسرم قبل ازدواج  بامن از شوهرش طلاق گرفته بود و یک دختر داشت بعد از ازدواج صاحب یک پسر شدیم و زندگی خوبی داشتیم تا اینکه از چند ماه پیش از طریق صحبت هایی که از گوشه وکنار می شنیدم متوجه شدم همسرم مشکلات اخلاقی دارد برسر این موضوع باهم اختلاف پیدا کردیم او قصد گرفتن طلاق داشت .

من نویسنده هستم و به تازگی کتابی را در دست انتشار داشتم که تمام مطالب آن در خانه بود و مقتول نمیخواست آنرا به من بدهد من هم که ازاین کار او به شدت عصبانی شده بود با یک تبر به آپارتمان رفتم تا با شکستن در وارد خانه شوم تا مطالب کتاب ام را بردارم چون او مانع ورود من به خانه بود در را با تبر شکستم وقتی وارد آپارتمان شدم باهم درگیر شدیم خون جلوی چشمانم را گرفته بود و دیگر نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد من هرگز قصد کشتن همسرم را نداشتم تبر را صرفا برای شکست در ورودی آپارتمان باخودم برده بودم .

بعد از اینکه ضربه ای به او زدم از ترس فرار کردم ووقتی فهمیدم چه جنایت بزرگی را مرتکب شدم پشیمان شده وخودم را معرفی کردم..

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس قرار گرفته است.

منبع: رکنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105720

سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر