آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان یک اطلاعیه مهم صادر کرد

آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان یک اطلاعیه مهم صادر کرد.

آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان یک اطلاعیه مهم صادر کرد

پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با همکاری معاونت حقوقی و امور مجلس نظرسنجی درباره نحوه اجرای قانون رتبه بندی را برگزار می‌کند.

با توجه به اجرای قانون رتبه بندی معلمان و در راستای صیانت از حقوق همکاران و تکریم معلمان، پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با همکاری معاونت حقوقی و امور مجلس در جهت بهبود و اصلاح معایب و ایرادات و ارتقاء رتبه‌بندی، اقدام به ارزیابی وضعیت اجرای رتبه بندی از منظر مشمولان قانون رتبه‌بندی کرده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معلمان می‌توانند برای مشارکت در این امر، در بازه زمانی ۱۸ تا ۲۲ شهریورماه ۱۴۰۲ به لینک  https://nazar.medu.ir/take-survey/SURlm۴kvchm۵sd مراجعه کرده و نظرات و دیدگاه‌های خود را در جهت افزایش کیفی فرآیند تعلیم و تربیت، اعتلای کرامت و منزلت اجتماعی معلمان، استقرار نظام پرداخت‌ها براساس تخصص و شایستگی‌ها، تقویت انگیزه و رضایتمندی شغلی و ارتقای تعهد و تقویت هویت حرفه‌ای ابراز کنند.

 

منبع: ايسنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105373

سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها

   • حقیقت وتبعیص

    عضو محترم کمیسیون چرا حقوق معلمان یک سوم راننده ۲۲ ساله و یک سال خدمت لودر و تراکتور ویا کسیکه دربقالی سوپرمارکت است چرا به این قشر اینهمه ظلم می کنید فوق العاده ویژه ۵۰درصد ی معلمان چی شد چرا کارت همت ۲۵میلیون تومان ومزایا و واریزی سه نوع فیش حقوقی بنامهای مختلف تمام کارمندان دارند معلمان ندارند نکنه واقعا معلمان مانند یک برده فرض می کنیید نان وشکمی ؟

   • رقیه

    بذارید نتیجه رتبه بندی مشخص بشه ،بعد طرح پژوهشی به جیبتان بزنید

   • اصغر حنیفی احمدآباد

    زمانی که در خصوص رتبه بندی فرهنگیان این همه دروغ هر روز ازطرف مسئولین و وزیر آ. پ انتشار می یابد کوچکترین اعتماد وانگیزه ای برای معلمان در امر تعلیم وتربیت و استمرار خدمت باقی نمانده است. واقعا جای تاسف است که این همه خلف وعده و دروغ شنیده میشود نتایج اعتراضات رتبه بندی تعداد کثیری از معلمان اعلام شده لکن ادارات آموزش وپرورش مناطق و نواحی از صدور احکام جدید امتناع می کنند و صدور احکام را به آخر شهریورماه موکول می کنند به احتمال دستور از خود وزارت آ. پ است. شرم و حیا لازم است .

   • فرماز

    این‌چه‌اطلاعیه‌‌ایه‌جای‌اینا‌معوقات‌وحقوق‌
    پایمال‌شده‌معلمان‌وپرداخت‌‌کنید‌.معلمی‌که‌
    حقش‌هررتبه اییه‌بهش‌بدید‌نه‌اینکه‌بودجه‌نیست‌وفقط‌سرکاری‌وپیچوندن‌معلم‌متاسفم‌اینقد‌رمعلمارواذیت‌
    می‌کنید‌حق‌وحقوق‌معلم‌وپرداخت‌کنید‌رفاهیات‌
    معلمان‌چی‌شد‌فوق‌العاده‌ویژه‌چی‌پس‌چرا‌به‌سایر‌
    کارمندان‌پرداخت‌می‌شه‌فقط‌به‌معلمان‌هیچ‌؛بودجه‌نیست.

   ارسال نظر