پیک مرگ در مشهد بازداشت شد

تلاش ماموران کلانتری ۲۸ "هفت تیر" عامل توزیع وسیع مواد افیونی توهم زا در بلوار" وکیل آباد" دستگیر و ۲۸۶ بسته موادمخدر کشف شد.

پیک مرگ در مشهد بازداشت شد

با تلاش ماموران کلانتری ۲۸ "هفت تیر" عامل توزیع وسیع مواد افیونی توهم زا در بلوار" وکیل آباد" دستگیر و ۲۸۶ بسته موادمخدر کشف شد

سرهنگ" احمد نگهبان" فرمانده انتظامی مشهد در تشریح این خبر گفت: با کسب خبری مبنی بر توزیع گسترده مواد افیونی توسط فردی راننده یک دستگاه سواری پراید در سطح بلوار وکیل آباد، پی گیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری هفت تیر قرار گرفت

ماموران کلانتری هفت تیر پس از شناسایی متهم او را به صورت نامحسوس تحت نظر گفتند و پس از اطمینان از فعالیت های مجرمانه، سرانجام ظهر گذشته او را در حال توزیع مواد مخدر دستگیر کردند.

در این عملیات در بازرسی از خودرو متهم ۵۵۰ گرم مواد مخدر توهم زا از نوع حشیش در قالب ۲۸۶بسته آماده فروش، ۷۷میلیون و ۴۰۰ هزار ریال وجه نقد، یک دستگاه کارت خوان و ۲ قبضه چاقو کشف کردند.

در عملیاتی دیگر نیز ماموران کلانتری شهید باهنر نیز ضمن دستگیری یک سوداگر مرگ در بازرسی از مخفیگاه او ۳ کیلو و ۳۴۰گرم شیره تریاک که به طرز ماهرانه ای در منزلش مخفی کرده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مشهد با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص توزیع کنندگان مواد مخدر را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیس اطلاع رسانی و پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری کنند.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 104992

سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر