فوت 3 مرد جوان در آتش سوزی خیابان انقلاب

3 مرد جوان در آتش سوزی خیابان انقلاب تهران فوت کردند

فوت 3 مرد جوان در آتش سوزی خیابان انقلاب

 ۳ مرد جوان در آتش سوزی خیابان انقلاب تهران فوت کردند

 جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از یک آتش سوزی در خیابان انقلاب خبر دادع و گفت: ظهر روز ۹شهریور ساعت ۱۶:۰۱ دقیقه با تماس تلفنی به ایستگاه آتش نشانی خبری مبنی بر آتش گرفتن ساختمان ۱ طبقه گزارش داده میشود که ماموران آتش نشانی ۲ ایستگاه در مدت زمان کمتر از ۴ دقیقه به محل حادثه اعزام میشوند.

ملکی در ادامه گفت: داخل طبقه اول ساختمانی که دچار حریق شده بود چند غرفه کارگاهی۱۵ متری منبت کاری وجود داشت که بر اثر احتراق آتش گرفته بود.

فوت 3 مرد جوان در آتش سوزی خیابان انقلاب

سخنگوی اتش نشانی در ادامه افزود: ماموران آتش نشانی در حین اطفاء حریق با جسد ۳ مرد جوان مواجه میشوند که سنشان بین ۲۵ تا ۳۵ سال بود، پس از اطفاء حریق جسد این سه مرد جوان تحویل عوامل اورژانس شد که آنها مرگ این سه نفر را تایید کردند.

سخنگوی اتش نشانی افزود: جسد مردهای جوان برای برسی علت اصلی مرگ توسط کارشناسان پزشک قانونی تحویل مرجع مربوطه شد و ساختمان اتش گرفته نیز پس از اتمام فعالیت نیروهای آتشنشانی تحویل عوامل انتطامی برای بررسی علت اصلی وقوع حادثه شده است.

تماس با بازپرس جنایی

 به دنبال مرگ 3نفر در این حادثه، ماجرا به قاضی محمد جواد شفیعی، بازپرس جنایی تهران نیز مخابره شد و به دستور وی اجساد قربانیان به پزشکی قانونی انتقال یافت. آنطور که در بررسی های اولیه مشخص شد علت مرگ قربانیان، استنشاق دود ناشی از حریق بوده است.

از سوی دیگر بررسی های اولیه نشان داد که آتش‌سوزی عمدی نبوده و صرفا ناشی از سهل انگاری در محیط کار بوده است؛ بااین وجود بازپرس جنایی دستور داد تا بازرس اداره کار و کارشناسان آتش نشانی علت حادثه و نقطه شروع حریق را اعلام کنند تا مشخص شود فرد یا افرادی در این حادثه مرگبار نقش داشته اند یا نه.همچنین دوربین های مداربسته بازبینی شود  و از شاهدان تحقیقات لازم صورت بگیرد.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 104039

سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر