نظارت بر قیمت مصوب حمل و نقل گندم

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از نظارت این اداره کل بر نرخ مصوب گندم و حمل و نقل محصولات کشاورزی خبر داد.

نظارت بر قیمت مصوب حمل و نقل گندم

 قیمت گندم و جزئیات قیمت خرید هر کیلو گندم‌ و پرداخت مطالبات گندم‌کاران اعلام شد. معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از نظارت این اداره کل بر نرخ مصوب گندم و حمل و نقل محصولات کشاورزی خبر داد.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از حمل ۷۲ هزار تن اضافه تولید گندم کشاورزان استان به سیلوها و مراکز خرید بوشهر یا استان‌های دیگر خبرداد.

مهدی شهابی، معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۷۲ هزار تن اضافه تولید گندم کشاورزان استان بوشهر به سیلوها و مراکز خرید بوشهر یا استان‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان و چهارمحال و بختیاری حمل شد.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر با اشاره به اینکه برداشت گندم در استان بوشهر از اوایل فروردین آغاز و تا پایان اردیبهشت ادامه داشت، گفت: این میزان جابجایی گندم بیش از سه برابر سال قبل بوده است.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر با اشاره به نظارت این اداره کل بر نرخ مصوب حمل و نقل محصولات کشاورزی ادامه داد: به طور متوسط ۳۵۰ دستگاه کامیون یا کامیونت در زمینه جابجایی گندم استان فعالیت داشتند که شامل ۲ هزار و ۸۳۸ سرویس بوده است.

بر اساس اعلام سازمان جهاد کشاورزی، امسال قریب ۱۳۰ هزار تن گندم در استان برداشت شده که نسبت به سال قبل رشد سه برابری داشته است.

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر