خبر مهم از ثبت‌نام زمین برای والدین دارای 3 فرزند و بیشتر + لینک ثبت‌نام

جزئیات پرداخت وام فرزندآوری و ثبت‌نام زمین طرح جوانی جمعیت اعلام شد

خبر مهم از ثبت‌نام زمین برای والدین دارای 3 فرزند و بیشتر + لینک ثبت‌نام

ثبت‌نام زمین در طرح جوانی جمعیت و دریافت وام فرزندآوری برای والدین دارای ۳ فرزند و بیشتر آغاز شد. آخرین اخبار و جزئیات درباره ثبت‌نام زمین در طرح جوانی جمعیت برای والدین دارای ۳ فرزند و بیشتر اعلام شد. جزئیات پرداخت وام فرزندآوری و ثبت‌نام زمین در طرح جوانی جمعیت اعلام شد.

بیشتر بخوانید: جزئیات پرداخت وام فرزندآوری و ثبت‌نام زمین طرح جوانی جمعیت اعلام شد

بیشتر بخوانید: خبر مهم از ثبت‌نام زمین برای والدین دارای ۳ فرزند و بیشتر + لینک ثبت‌نام

جزئیات سامانه جدید برای ثبت‌نام متقاضیان زمین رایگان در طرح جوانی جمعیت اعلام شد. جزئیات ثبت‌نام زمین در طرح جوانی جمعیت برای والدین دارای 3 فرزند و بیشتر اعلام شد. آخرین اخبار و جزئیات و نحوه ثبت‌نام زمین برای والدین دارای 3 فرزند و بیشتر در طرح جوانی جمعیت اعلام شد. این طرح فعلا در شهر‌ها قابل اجراست و تنها از طریق ثبت‌نام در سایت جوانی جمعیت امکان‌پذیر است.

بیش از یک هزار نفر برای دریافت زمین در قالب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در مازندران ثبت‌‌ نام کردند.

جابر حسن‌زاده، معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران گفت: بیش از یک هزار نفر در شهر‌های استان برای دریافت زمین در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ثبت‌نام کردند که شرایط متقاضیان در دست بررسی و پالایش قرار دارد.

او افزود: معاونت املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران واگذاری اراضی به اقشار ویژه و دستگاه‌ها و نهاد‌های دولتی و عمومی و تامین اراضی در جهت ساخت مسکن در راستای سیاست‌های دولت را در استان در کنار سایر اقدامات و وظایف، پیگیری و در دست اقدام دارد.

حسن‌زاده با بیان اینکه اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران به طور ویژه در تلاش برای تامین زمین مورد نیاز این طرح است، گفت: برای ۱۱۳ نفر تاکنون تامین زمین انجام شده و مابقی افراد واجدین شرایط امسال انجام می‌شود.

معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران افزود: در راستای اجرای ماده ۳ و ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و آئین نامه اجرایی آن، به منظور واگذاری زمین به متقاضیان واجد شرایط باید زمان تولد فرزند سوم یا بیشتر متقاضیان بعد از ابلاغ این قانون یعنی تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ باشد.

معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران گفت: متقاضیان واجد شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌توانند با مراجعه به سامانه وزارت راه وشهرسازی ثبت نام کنند تا مراحل قانونی اقدام شود.

او افزود: سند مالکیت زمین‌ها مورد نظر در طرح فرزندآوری پس از پرداخت مبلغ آماده‌سازی و پرداخت آخرین قسط به نام متقاضی انتقال می‌یابد.

معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران از تامین کسری زمین در طرح نهضت ملی مسکن استان با شیوه تهاتر و توافق با نهاد‌ها مانند کمیته امداد و بنیاد مستضعفان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن مازندران، ۱۳۰ هکتار تامین زمین انجام شد.

معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران افزود: ۲۱ هکتار سند مالکیت فروردین و اردیبهشت امسال بنام اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران اخذ شد.

طبق قانون و آیین‌نامه اجرایی، همه خانواده‌هایی که تاریخ تولد فرزند سوم آنها همزمان یا پس از زمان تصویب قانون جوانی جمعیت یعنی از ۲۴ مهر ماه ۱۴۰۰ باشد، مشمول این تسهیلات می‌شوند.

این تسهیلات در قالب زمین و واحد مسکونی است و حداکثر مساحت پیش‌بینی شده برای تحویل زمین به خانواده‌ها ۲۰۰ متر مربع است و برای ایجاد انگیزه لازم برای خانواده‌های مشمول، فقط هزینه‌های آماده سازی زمین از خانواده‌ها دریافت می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیگر رسانه ها

ارسال نظر