اطلاعیه مهم ایران خودرو | متقاضیان مرحله دوم ثبت‌نام خودرو بخوانند

ایران خودرو در اطلاعیه‌ای درباره مرحله دوم ثبت‌نام خودرو در سامانه یکپارچه و زمان تحویل خودروهای ثبت‌نامی توضیحاتی ارائه کرد.

اطلاعیه مهم ایران خودرو | متقاضیان مرحله دوم ثبت‌نام خودرو بخوانند

ایران خودرو یک اطلاعیه جدید صادر کرد. ایران خودرو درباره شرایط مرحله پیش‌فروش خودروهای خود توضیحاتی ارائه کرد. شرایط پیش‌فروش و ثبت‌نام خودروهای ایران خودرو و زمان تحویل خودروهای ثبت‌نامی ایران خودرو اعلام شد. ایران خودرو در اطلاعیه‌ای درباره مرحله دوم ثبت‌نام خودرو در سامانه یکپارچه توضیحاتی ارائه کرد.

بیشتر بخوانید: شرایط مرحله دوم ثبت‌نام خودروهای ایران خودرو در سامانه یکپارچه اعلام شد + جدول

بیشتر بخوانید: اتفاق عجیب در مرحله دوم ثبت‌نام خودرو در سامانه یکپارچه | خریداران هنگام تحویل خودرو هدیه می‌گیرند!

شرایط ثبت‌نام و زمان تحویل خودروهای ایران خودرو 

برای متقاضیانی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها، بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲ (تحویل در مهر ماه) را کسب کرده‌اند، از روز چهارشنبه «۲۷ اردیبهشت ماه» به مدت هشت روز، تا روز چهارشنبه هفته آینده «۳ خرداد ماه» امکان واریز وجه فراهم شده تا مبلغ پیش‌پرداخت را واریز کنند.

متقاضیانی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها از طریق سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و اسامی آن‌ها به عنوان بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲ به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این گروه صنعتی، پیامک ارسال شده است، می‌توانند از روز چهارشنبه «۱۰ اردیبهشت ماه» تا چهارشنبه هفته آینده «سوم خرداد ماه» برای واریز وجه پیش‌پرداخت خودروی خود، مطابق بخشنامه اقدام کنند.

اولویت‌های اعلامی، مجاز به ثبت‌نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه در این دوره، هستند و تغییر خودرو امکان‌پذیر نیست.

متقاضیان می‌بایست به منظور خرید محصولات ایران‌خودرو صرفاً از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیرمعتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز کنند.

براساس آن‌چه اعلام شده، سند خودرو یکسال در رهن شرکت خواهد بود، انتقال امتیاز به شخص ثالث و فروش حواله خودرو بصورت وکالتی ممنوع است و در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.  

در صورت عدم واریز کامل پیش‌پرداخت علی‌الحساب خودرو در موعد تعیین شده، ثبت‌نام کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود. ضمن اینکه در صورت انصراف مشتری یا مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی، در هر مرحله پیش از تحویل خودرو، ثبت‌نام لغو و وجه مشتری ظرف مدت ۲۰ روز مسترد می‌شود.

همانطور که اشاره شد، مجدد تاکید می‌شود که قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل خواهد بود؛ فرد منتخب در حال حاضر بایستی مبلغ پیش‌پرداخت علی‌الحساب را مطابق بخشنامه  از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو واریز کند؛ الباقی وجه خودرو پس از تعیین نهایی در زمان ارسال دعوتنامه و با لحاظ هزینه‌های قانونی تعیین و دریافت می‌شود.

ایران خودرو

شرایط پیش‌فروش و ثبت‌نام خودروهای ایران خودرو 

‌ایران خودرو در اطلاعیه‌ای، استقبال بالای مشتریان برای تغییر زمان تحویل تعهدات سال ۱۴۰۳ به سال جاری و اضافه شدن حدود ۵۳ هزار دستگاه به تعهدات امسال و پر شدن ظرفیت تولید سال جاری را عامل عدم حضور در مرحله دوم فروش در سامانه یک پارچه تخصیص خودرو اعلام کرد.

در اطلاعیه ایران‌ خودرو آمده است: در پی ایجاد شرایط تغییر زمان تحویل خودروهای فروش رفته سال آتی در سامانه یک پارچه تخصیص خودرو، بخش قابل توجهی از متقاضیان، از مشتریان ایران‌خودرو بوده و به انتخاب مجدد محصولات ایران خودرو شامل رانا، تارا و آریسان برای تحویل در سال جاری اقدام کرده‌اند؛ بر همین اساس، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخ گویی بهتر به مشتریان و ایفای تعهدات ایجاد شده در موعد مقرر، امکان حضور در مرحله دوم فروش یکپارچه را نداشته و ضمن قدردانی از مشتریان برای انتخاب محصولات این شرکت و پوزش بابت عدم عرضه خودرو در مرحله دوم، اطمینان داده که با برنامه ریزی انجام شده برای افزایش ظرفیت تولید، محصولات خود را در مراحل بعدی فروش سامانه یکپارچه عرضه خواهد کرد. 

این خودروساز همچنین اعلام کرده است: با توجه به اینکه شیوه فروش در سامانه یک پارچه به صورت اولویت بندی و بدون قرعه‌کشی است، تقاضا برای محصول پرطرفدار هایما بسیار بالاتر از ظرفیت تولید سال جاری بوده و به همین دلیل در صورت عرضه در مرحله دوم، بسیاری از متقاضیان برای مدت طولانی در صف انتظار می ماندند و قطعا تحویل خودروی آنان به سال آینده موکول می‌شد، بر همین اساس، به منظور تکریم مشتریان و جلوگیری از تضییع حقوق آنان، با رایزنی‌های صورت گرفته با شریک خارجی، مقرر شد تا ظرفیت تولید محصولات هایما افزایش یافته و شرایط برای افزایش ظرفیت فروش این محصول نیز فراهم شود تا به این ترتیب امکان ثبت نام برای تعداد بیشتری از متقاضیان در دوره های بعدی ثبت نام فراهم شود. 

دیگر رسانه ها

 • ناشناس

  باید ایرانخودرو مشارکت کند صد در صد باید مشارکت کند وهیچ عوضری قابل قبول نیست

 • دیاکو

  خواهشا ایرانخودرو هم در دوره دوم شرکت کند چون ب ماهایی ک دوره اول نتونسیتم شرکت کنیم و پولشو نداشتیم ظلم میشه

 • ناشناس

  خسته نباشی که اینقدر فکر کردی که چی تحویل مردم بدی برید خجالت بکشین چ

 • شهنوازشاهور

  مردم خود کرده را تدبیر نیست،باید صد برابر هم گران می شد،ارزون فروشی اینکار را تشدید می کند.

ارسال نظر