ثبت‌نام لاستیک دولتی با قیمت مصوب + لینک ثبت‌نام

فروش لاستیک دولتی با قیمت مصوب از روز دوشنبه ۱۵ اسفندماه 1401 آغاز می‌شود.

ثبت‌نام لاستیک دولتی با قیمت مصوب + لینک ثبت‌نام

سخنگوی وزارت صمت از فروش لاستیک سواری به قیمت مصوب از طریق پلتفرم‌های معرفی‌شده از روز دوشنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۱ خبر داد.

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت اظهار کرد: از روز دوشنبه ۱۵ اسفند فروش لاستیک سواری به قیمت مصوب از طریق پلتفرم‌های معرفی‌شده انجام می‌شود.

سخنگوی وزارت صمت گفت: متقاضیان تایر از طریق پلتفرم‌های معرفی‌شده در وب‌سایت Tire.iraninanasnaf.ir می‌توانند فروشگاه‌هایی را که تایر با قیمت مصوب می‌فروشند، شناسایی کنند.

سخنگوی وزارت صمت ادامه داد: فروشگاه‌های خرده‌فروشی تایر نیز به میزان ثبت فروش خود در پلتفرمهای مذکور، لاستیک دریافت خواهند کرد.

قالیباف در مورد مزیت این طرح گفت: افزایش نظارت و شفافیت توزیع و فروش لاستیک سواری از طریق این پلتفرم‌ها و با کمک اصناف و مردم، از جمله اهداف این طرح است. همچنین نظارت می‌شود که تایر با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار به فروش برسد.

مشاور وزیر صمت تاکید کرد: در سازوکار جدید، جایگاه و کارکرد عوامل پخش و واحدهای صنفی مطابق گذشته حفظ می‌شود و صرفاً برای افزایش شفافیت در بازار، فرایند فروش این عوامل، در پلتفرم‌های معرفی شده ثبت می‌شود.

خبر جدید وزارت صنعت درباره قیمت لاستیک خودرو

 

مدیرکل صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت، از کاهش ۳۰ درصدی قیمت لاستیک خودرو در بازار، نسبت به روزهای گذشته خبر داد.

محسن صفدری گفت: با اقدامات انجام شده برای توزیع شفاف لاستیک خودرو و بنا بر گزارش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، شاهد کاهش ۳۰ درصدی قیمت ها در بازار هستیم.

او همچنین با اشاره به جلسات برگزار شده با تولید کنندگان و فروشندگان عنوان کرد: در چند روز آینده مشکلات کمبود موجودی در سکوهای فروش سامانه تخصیص لاستیک نیز برطرف خواهد شد.

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر