زن‌ها بیشتر از طلا به دنبال چه دارایی هستند؟

آن‌طور که eToro گزارش داده، این روز‌ها نگهداری دارایی رمزنگاری شده در بین جامعه آماری هدف این موسسه پس از پول نقد، دومین جایگاه را در بین بانوان سراسر دنیا دارد. در واقع تصور نگهداری طلا و جواهرات به عنوان زمینه‌ای که بیشترین تمایل بین بانوان در مورد آن‌ها وجود دارد، ظاهراً چند سالی است تغییر کرده و این روز‌ها به اوج خود رسیده است.

زن‌ها بیشتر از طلا به دنبال چه دارایی هستند؟

شاید وقتی در مورد تمایلات دارایی بسیاری از افراد در سراسر دنیا صحبت کنیم، دارایی‌های نقدی، طلا و جواهرات و سهام بالاترین جایگاه را در ذهن کاربران به خود اختصاص دهند.

به تازگی موسسه‌ای خصوصی تحقیقاتی در ابعاد جهانی انجام داده که نشان می‌دهد حداقل در مورد زنان، این تصور صحیح نیست. بنابر تحقیقات موسسه eToro، با تغییرات گسترده‌ای که در نگرش زنان طی سالیان اخیر انجام شده، تمایل به سمت دارایی‌های دیجیتال و رمزارزها، امروزه دومین گزینه محبوب بانوان سراسر دنیاست!

بنابر گزارشی که به تازگی وبسایت CoinTelegraph به نقل از موسسه تحقیقاتی eToro منتشر کرده، اتفاق پیش‌بینی نشده‌ای در ابعاد جهانی نسبت به تمایل بانوان به دارایی‌های رمزنگاری افتاده است. آن‌طور که eToro گزارش داده، این روز‌ها نگهداری دارایی رمزنگاری شده در بین جامعه آماری هدف این موسسه پس از پول نقد، دومین جایگاه را در بین بانوان سراسر دنیا دارد. در واقع تصور نگهداری طلا و جواهرات به عنوان زمینه‌ای که بیشترین تمایل بین بانوان در مورد آن‌ها وجود دارد، ظاهراً چند سالی است تغییر کرده و این روز‌ها به اوج خود رسیده است.

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر