اطلاعیه مهم ایران خودرو درباره زمان صدور سند و تحویل حضوری خودروها

گروه صنعتی ایران خودرو با هدف سرعت دادن به فرآیند تحویل خودرو در سطح کشور و همچنین استقبال بسیاری از مشتریان برای تحویل حضوری خودرو زمینه افزایش ظرفیت تحویل حضوری را در دستور کار قرار داده است

اطلاعیه مهم ایران خودرو درباره زمان صدور سند و تحویل حضوری خودروها

گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای از افزایش ظرفیت تحویل حضوری خودرو به مشتریان با توجه به افزایش تولید عبور مستقیم و مدیریت انتقال خودروهای تولیدی توسط ناوگان خودروبر در سطح کشور خبر داد.

 متن اطلاعیه صادر شده از سوی ایران خودرو به این شرح است: با توجه به افزایش تولید کامل و عبور مستقیم خودروها که سبب افزایش عرضه و تحویل به مشتریان شده و در راستای مدیریت و ساماندهی ناوگان خودروبر در سطح کشور، به منظور رضایتمندی مشتریان و تسریع در تحویل خودروها، ظرفیت تحویل حضوری ایران خودرو افزایش یافته است.

مشتریانی که در جوار سایت‌های استانی ایران خودرو در سطح کشور اسکان دارند نیز می‌توانند با انتخاب روش تحویل حضوری، نسبت به تسریع در تحویل خودرو اقدام کنند.

بنابر این اطلاعیه؛ گروه صنعتی ایران خودرو با هدف سرعت دادن به فرآیند تحویل خودرو در سطح کشور و همچنین استقبال بسیاری از مشتریان برای تحویل حضوری خودرو زمینه افزایش ظرفیت تحویل حضوری را در دستور کار قرار داده و با این اقدام، انتظار مشتریان از زمان صدور سند تا تحویل خودرو کمتر می‌شود.

 

منبع: همشهری

دیگر رسانه ها

ارسال نظر