خبر فوری:

جلسات اصلاح مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان نتیجه نداد | دولت به نامه قالیباف عمل کند

بازنشستگان همچنان در انتظار اصلاح مصوبه‌ی قبلی دولت هستند و هنوز هیچ نتیجه‌ای به طور رسمی اعلام نشده است.

 علیرغم برگزاری جلسات متعدد، هنوز مصوبه‌ی افزایش مستمری بازنشستگان اصلاح نشده است.

مهلت یک هفته‌ای دولت برای اصلاح مصوبه‌ی افزایش مستمری بازنشستگان، چهارشنبه‌ی گذشته به پایان رسید؛ بازنشستگان همچنان در انتظار اصلاح مصوبه‌ی قبلی دولت هستند و هنوز هیچ نتیجه‌ای به طور رسمی اعلام نشده است.

از قرار، در روزهای گذشته فعالان صنفی بازنشستگان و کانون عالی، جلساتی با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مقامات دولتی داشته‌اند اما این جلسات هنوز به نتیجه‌ نرسیده و خروجی آن اعلام نشده است.

یدالله فرجی (بازنشسته‌ی کارگری) با اشاره به اطلاعیه‌ی هفته‌ی قبل سازمان تامین اجتماعی می‌گوید: تامین اجتماعی اعلام کرد نظر دولت مساعد است؛ خود سازمان هم که پیشنهاد  افزایش ۳۸ درصدی به اضافه‌ی مبلغ ثابت را مدتهاست برای دولت فرستاده؛ بازنشستگان در انتظار اجرای قانون هستند؛ انتظار داریم به نامه‌ی رئیس مجلس عمل کنند و مصوبه جدید را براساس تصمیمات مزدی شورایعالی کار صادر نمایند.

به گفته‌ی وی، مشخص نیست برگزاری نشست برای چیست؛ قانون همه چیز را روشن کرده و یک روال عرفی چهل ساله داریم که قرار نبود به این سادگی زیر پا گذاشته شود.

دیگر رسانه ها

  • ناشناس

    اینو از کسانیکه به اسم نماینده بازنشسته رفتن تو جلسه وم معلوم نیس چیو دارن قبول می کنن باید پرسید
    انگار حق خودشون راحت دارن کنارمیان

  • ناشناس

    همه کارهای دولت برای بازنشستگان تامین اج تماعی وقت تلف کردن است دولت امتحانش را د ر خردادماه داد وار نظر ما مردود شد ودیگر هیچگاه نمره قبولی نخواهد گرفت و دارد دیو ار بی اعتمادی را بلند تر میکند ودر بلند مدت بنفع اش نیست

ارسال نظر