خبر فوری:

ایست خودرو در روز صعودی دلار!+ جدول قیمت در بازار خودروهای داخلی

تداوم روند صعودی نرخ دلار در روزهای اخیر موجب شد تا بازار خودرو که روزهای اخیر کم و بیش افت قیمت داشت، ‌امروز کلا استپ قیمت را به هرگونه تغییر ترجیح دهد و تنها نظاره گر بازار باشد.

تداوم روند صعودی نرخ دلار در روزهای اخیر موجب شد تا بازار خودرو که روزهای اخیر کم و بیش افت قیمت داشت، ‌امروز کلا استپ قیمت را به هرگونه تغییر ترجیح دهد و تنها نظاره گر بازار باشد.

پرونده پرتیراژهای ایران خودرو همانند محصولات سایپا در اولین روز تیرماه ۱۴۰۱ بدون تغییر در بازار بسته شد.

تداوم روند صعودی نرخ دلار در روزهای اخیر موجب شد تا بازار خودرو که روزهای اخیر کم و بیش افت قیمت داشت، ‌امروز کلا استپ قیمت را به هرگونه تغییر ترجیح دهد و تنها نظاره گر بازار باشد. از سوی دیگر این سردگمی در بازار خودرو موجب شد تا خریداران نیز انتظار را به ورود به بازار ترجیح دهند، بطوریکه به گفته فعالان این بازار خرید و فروش در بازار خودرو به پایین سطح خود رسیده است.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو ۲۰۷ دنده ای»، «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF۷ » و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده سمند امروز با ثبات در بازار قیمت گذاری شد و با این شرایط «سمند LX » بازار ۳۰۱ میلیون تومان قیمت خورد و  «سمندLX با موتورEF۷» نیز در بازار ۳۴۵ میلیون تومان در بازار قیمت خورد. قیمت «سمند سورن پلاس» هم امروز ۳۵۹ میلیون تومان در بازار قیمت باقی ماند.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان دهنده آن است که خانواده دنا هم امروز تغییر قیمت نداشتند با این شرایط «دنا معمولی» امروز تغییر ۳۹۹ میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد و «دنا پلاس توربو اتومات» ۵۱۰ میلیون تومان در بازار قیمت خورد. «رانا پلاس» هم بدون تغییر ۳۰۸ میلیون تومانی باقی ماند.

خانواده ۲۰۷ هم امروز ثبات قیمت در بازار داشتند. امروز «پژو ۲۰۷ دنده‌ای» در بازار  ۴۰۱ میلیون تومانی شد و محصول دیگر این خانواه یعنی «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای» هم ۴۰۷ میلیون به فروش رسید. 

منبع: اقتصاد نیوز

دیگر رسانه ها

ارسال نظر