قیمت سکه ریخت

قیمت دلار ، قیمت طلا و قیمت سکه برمدار کاهش قرار گرفت.

 قیمت سکه ریخت

قیمت سکه ریخت. در بازار امروز قیمت طلا و قیمت سکه برمدار کاهش قرار گرفت.قیمت سکه و قیمت طلا امروز مسیرهای متفاوتی را در پیش گرفته‌اند؛ طلا اندکی افزایشی است و قیمت سکه روند کاهشی دارد. امروز انس و دلار هم در این لحظه صعودی هستند.یکی از دلایل کاهش قیمت دلار است

به گزارش عرشه آنلاین،  امروز، دوشنبه 20 شهریور تا لحظه تنظیم این خبر، مسیر قیمت طلا و سکه، از هم جدا شده است. قیمت طلا روند افزایشی ضعیفی دارد. اما قیمت سکه امامی و سکه بهار آزادی کاهشی است. امروز دلار همچنان در کانال 49 هزار تومان است اما اندکی روند صعودی دارد. انس هم هفته را افزایشی آغاز کرده است.

قیمت طلا و سکه در بازار امروز

در بازار داخلی، نرخ طلا در لحظه تنظیم این خبر اندکی افزایشی است و دو میلیون و 348 هزار و 400 تومان معامله می‌شود؛ حدود سه هزار تومان بیشتر از روز گذشته.

آخرین نرخ نقدی سکه امامی نیز در لحظه تنظیم این خبر نزولی و 27 میلیون و 941 هزار تومان است؛ حدود 48 هزار تومان کمتر از دیروز.

نرخ نقدی سکه بهار آزادی نیز 121 هزار تومان کاهش را تجربه کرده و به حدود 25 میلیون و 386 هزار تومان رسیده است.

بر این اساس، حباب سکه امامی امروز با حدود 183 هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته، به پنج میلیون و 376 هزار تومان رسیده است. حباب سکه بهار آزادی نیز امروز 236 هزار تومان کاهش را تجربه کرده و به دو میلیون و 814 هزار تومان رسیده است.

 

منبع: تجارت نیوز

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105498

سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر