کاغذ دیواری منزل بهتره یا والینو؟

کاغذ دیواری والینو بهتره یا منزل؟ در صورتی که شما هم قصد خرید کاغذ دیواری یا پوستر دیواری دارید و دنبال یک فروشگاه مطمئن، حرفه‌ای و معتبر هستید، پیشنهاد می‌شود که تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

کاغذ دیواری منزل بهتره یا والینو؟

یکی از رایج‌ترین چالش‌هایی که خانواده‌ها در هنگام انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا پوستر دیواری با آن روبرو می‌شوند، انتخاب فروشگاهی حرفه‌ای و منصف است. معمولاً فروشگاه‌های کاغذ دیواری در ظاهر شباهت‌های فراوانی به هم دارند؛ ولی وقتی عمیق‌تر می‌شویم، به تفاوت‌های عمیقی که با هم دارند پی می‌بریم. دو مورد از بهترین و معروف‌ترین فروشگاه‌های کاغذ دیواری و پوستر دیواری در ایران، فروشگاه منزل و فروشگاه آنلاین کاغذ دیواری والینو هستند که بسیاری از خانواده‌ها را در دوراهی انتخاب گرفتار کرده‌اند.

در این مقاله می‌خواهیم خصوصیات این دو فروشگاه را بررسی کنیم و در نهایت به این سؤال پاسخ دهیم که کاغذ دیواری والینو بهتره یا منزل؟ در صورتی که شما هم قصد خرید کاغذ دیواری یا پوستر دیواری دارید و دنبال یک فروشگاه مطمئن، حرفه‌ای و معتبر هستید، پیشنهاد می‌شود که تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

کاغذ دیواری والینو

۱. کیفیت محصولات؛ مهم‌ترین نقطه برای بررسی تفاوت دو فروشگاه

کاغذ دیواری والینو

یکی از مهم‌ترین معیارها در هنگام انتخاب فروشگاه کاغذ دیواری و پوستر دیواری، کیفیت و اصالت محصولات است. فروشگاه اینترنتی منزل، کلکسیونی از انواع و اقسام کاغذ دیواری با جنس‌ها و کیفیت‌های مختلف را روانه بازار کرده است و مشتریان بسته به کیفیت و قیمت مورد نظر خود می‌توانند جنس کاغذ دیواری و پوستر دیواری را انتخاب کنند.

فروشگاه آنلاین کاغذ والینو، یکی از اولین تولیدکنندگان پوستر دیواری و کاغذ دیواری سفارشی در ایران است و همواره می‌کوشد طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا بسته به توان مالی خود بتوانند دست به انتخاب بزنند. در هر دو فروشگاه والینو و منزل، کاغذ دیواری و پوستر دیواری با شش کیفیت متنوع عرضه شده است که در ادامه به این شش کیفیت اشاره خواهیم کرد:

 • کاغذ الیاف طبیعی

 • کاغذ دنیز مات

 • کاغذ سانرایز مات

 • کاغذ آنتیک مات

 • کاغذ شاین

 • کاغذ کتان

در واقع فروشگاه‌های اینترنتی والینو و منزل، از نظر کیفیت شباهت فراوانی به یکدیگر دارند. اگر به کیفیت محصول، بیش از سایر عوامل و معیارها اهمیت می‌دهید، خرید از هر کدام از این دو فروشگاه اینترنتی، رضایت و خشنودی شما را به دنبال خواهد داشت.

۲. قیمت کاغذ دیواری پوستر دیواری؛ معیاری بسیار مهم برای اکثر خانواده‌ها و شرکت‌ها

فروشگاه‌های اینترنتی منزل و والینو از نظر قیمت‌گذاری هم سیاست مشابهی را در پیش گرفته‌اند و بسته به جنس و کیفیت کاغذ دیواری و پوستر دیواری، محصولات خود را قیمت‌گذاری کرده‌اند. قیمت‌هایی که در این دو فروشگاه اینترنتی درج شده، کاملاً یکسان است. در ادامه به قیمت هر کدام از جنس‌های کاغذدیواری و پوستر دیواری اشاره خواهیم کرد:

 • کاغذ دیواری طرح کتان؛ هر متر مربع 180 هزار تومان با تخفیف 150 هزار تومان

 • کاغذ دیواری شاین؛ هر متر مربع 270 هزار تومان با تخفیف 230 هزار تومان

 • کاغذ دیواری آنتیک؛ هر متر مربع 330 هزار تومان با تخفیف 290 هزار تومان

 • کاغذ دیواری سانرایز؛ هر متر مربع 420 هزار تومان با تخفیف 390 هزار تومان

 • کاغذ دیواری گاما؛ هر متر مربع 480 هزار تومان با تخفیف 450 هزار تومان

 • کاغذ دیواری الیاف طبیعی؛ هر متر مربع 630 هزار تومان با تخفیف 590 هزار تومان

با توجه به یکسان بودن کیفیت و قیمت محصولات در فروشگاه‌های منزل و والینو می‌توان گفت که تا به اینجای کار، هیچ تفاوتی در خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری از این دو فروشگاه آنلاین وجود ندارد و از هر کدام که خرید کنید، محصول یکسانی را دریافت خواهید کرد.

۳. از نظر تنوع و طرح، کاغذ دیواری منزل بهتره یا والینو؟

فروشگاه اینترنتی منزل تلاش کرده است که از نظر تنوع و طرح، طیف گسترده‌ای از کاغذ دیواری و پوستر دیواری را در وب‌سایت خود عرضه کند و در اختیار مخاطبان و مشتریان قرار دهد. پس از ورود به این وب‌سایت می‌توانید کاغذ دیواری یا پوستر دیواری مورد نظر خود را بر اساس اتاق، کسب و کار و رنگ انتخاب کنید.

فروشگاه اینترنتی والینو نیز کوشیده است که از نظر تنوع و طرح‌های گوناگون، چیزی برای مشتریان خود کم نگذارد و کلیه محصولات و طرح‌های ممکن را در اختیار آن‌ها قرار دهد. در این فروشگاه، می‌توانید کاغذ دیواری یا پوستر دیواری والینو مورد نظر خود را بر اساس شغل، طرح، سبک، اتاق و رنگ انتخاب کنید.

تنوع طرح‌های موجود در فروشگاه‌های آنلاین والینو و منزل، تقریباً برابر است و از این نظر نیز، این دو فروشگاه آنلاین، برتری خاصی نسبت به یکدیگر ندارند.

۴. تولید طرح‌های سفارشی و دلخواه با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت

فروشگاه‌های منزل و والینو، هر دو از قابلیت تولید کاغذ دیواری و پوستر دیواری برخوردار هستند و به همین دلیل می‌توانید طرح‌های سفارشی خود را برای تولید به این فروشگاه‌ها بسپارید. هر دو فروشگاه آنلاین مورد بحث در وب‌سایت خود بخشی به نام «طرح دلخواه» قرار داده‌اند تا کاربران بتوانند طرح دلخواه و ابعاد دیوار مورد نظر خود را در آن قسمت، درج و سفارش خود را ثبت کنند.

پس از ثبت شدن سفارش، تولید کاغذ دیواری یا پوستر دیواری به سرعت انجام می‌شود و در عرض یک یا دو روز کاری ارسال صورت می‌گیرد. خوشبختانه دستگاه‌های چاپ کاغذ دیواری در هر دو فروشگاه، حرفه‌ای است و کیفیت چاپ، بسیار عالی است. با این تفاصیل، هر دو فروشگاه از قابلیت تولید طرح‌های سفارشی با قیمت مناسب و منطقی برخوردار هستند و از این نظر نیز با یکدیگر برابرند.

هیچ‌کدام از این دو فروشگاه برای چاپ طرح‌های خاص و سفارشی، هزینه اضافی دریافت نمی‌کنند و قیمت طرح‌های سفارشی با طرح‌های موجود در سایت، کاملاً برابر است.

۵. ارتباط با نصاب‌های حرفه‌ای کاغذ دیواری در سراسر ایران

یکی از مهم‌ترین معیارها برای انتخاب فروشگاه کاغذ دیواری، کیفیت نصب و میزان تخصص و حرفه‌ای بودن نصاب‌هاست. پژوهشگران صنعت کاغذدیواری تلاش کردند نظر مشتریان فروشگاه‌های منزل و والینو را در رابطه با کیفیت نصب کاغذدیواری و پوستر دیواری، جویا شوند. در پایان نظرسنجی مشخص شد که کلیه مشتریان این دو فروشگاه، از کیفیت نصب محصولات رضایت کامل داشتند.

فروشگاه‌های اینترنتی منزل و والینو با نصاب‌های حرفه‌ای و توانمند کاغذ دیواری و پوستر دیواری در سراسر ایران آشنا هستند و می‌توانند به مشتریان و مخاطبان خود، بهترین نصاب‌ها را معرفی کنند. بنابراین از نظر کیفیت نصب نیز این دو فروشگاه، تفاوت بارز و قابل توجهی با یکدیگر ندارند و هر کدام از این فروشگاه را که انتخاب کنید، از نظر کیفیت نصب، آسوده‌خاطر خواهید بود. از هر کدام از فروشگاه‌های مورد بحث که خرید کردید، از کارشناسان فروش بخواهید که بهترین نصاب‌های شهر یا استان محل زندگی‌تان را معرفی کنند و شماره تماس آنان را در اختیارتان قرار دهند.

نتیجه‌گیریکاغذ دیواری منزل بهتره یا والینو؟

در این مقاله فروشگاه‌های آنلاین منزل و والینو را از نظر معیارها و فاکتورهای مختلفی مورد بررسی قرار دادیم و به شباهت‌های عمده‌ای که بین این دو فروشگاه حرفه‌ای وجود دارد، اشاره کردیم.

در صورتی که قصد خرید کاغذ دیواری یا پوستر دیواری را دارید و نمی‌دانید از بین فروشگاه منزل یا والینو، کدام‌یک را انتخاب کنید، پیشنهاد متخصصان این است که این دو فروشگاه، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و از هر کدام از این دو فروشگاه که خرید کنید، خرید درست و هوشمندانه‌ای رقم زده‌اید.

در صورت تمایل به خرید از فروشگاه اینترنتی منزل، کافی است به وب‌سایت این فروشگاه به آدرس https://www.manzel.ir مراجعه کنید. همچنین فروشگاه اینترنتی والینو به آدرس https://wallino.com آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز است. امیدواریم که با مراجعه به این دو فروشگاه، خریدی هوشمندانه، باکیفیت و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 102649

سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها

   ارسال نظر