واکنش ایران به ادعای ساخت سایت هسته‌ای در کوه‌های زاگرس

شمن صهیونیستی سال‌هاست این اراجیف را می‌گوید و جوسازی ایجاد می‌کند و هر زمان شرایط آنان در منطقه و در محیط خودشان تنگ و سخت می‌شود، این عملیات روانی و ادعاها را تشدید می‌کنند.

واکنش ایران به ادعای ساخت سایت هسته‌ای در کوه‌های زاگرس

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: جمهوری اسلامی ایران مطابق موازین آژانس و پادمان کار می‌کند و هر زمان بخواهد فعالیتی انجام دهد، تنظیماتش را با آژانس برقرار و مطابق آن عمل می‌کند.

محمد اسلامی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره ادعای رسانه‌های غربی مبنی بر ساخت سایت هسته‌ای در رشته‌کوه‌های زاگرس، اظهار کرد: دشمن صهیونیستی سال‌هاست این اراجیف را می‌گوید و جوسازی ایجاد می‌کند و هر زمان شرایط آنان در منطقه و در محیط خودشان تنگ و سخت می‌شود، این عملیات روانی و ادعاها را تشدید می‌کنند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران مطابق موازین آژانس و پادمان کار می‌کند و هر زمان بخواهد فعالیتی انجام دهد، تنظیماتش را با آژانس برقرار و مطابق آن عمل می‌کند.

اسلامی یادآور شد: در فرآیندهای طی‌شده گذشته دشمنان تلاش می‌کردند با جوسازی فشار حداکثری را بر کشور وارد کنند. در ماه‌های اخیر نیز با شکست مواجه شدند و الان شروع کردند که به مطالب جدیدی دامن بزنند که همان موارد مردود گذشته است و جایگاه و اعتباری ندارد.

خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس مدعی شد: در نزدیکی کوه‌های زاگرس در مرکز ایران در نزدیکی نطنز، کارگران در حال ساخت یک تاسیسات هسته‌ای در عمق زمین هستند که احتمالا فراتر از بُرد جدیدترین سلاح‌های آمریکا برای تخریب چنین تاسیساتی است

 

 ساخت مجموعه ای از تونل های زیرزمینی

طبق گزارش موسسه پلانت لبز بی بی سی که این تصاویر را گرفته، ایران اقدام به حفر تونل هایی در کوه و نزدیک به نیروگاه هسته ای نطنز کرده است.

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر