عقب نشینی شاخص کل در بازار بورس امروز

بازار سرمایه که در روز های اخیر با افت ارزش معاملات همراه هست، نتوانست کانال دو میلیون و سیصد هزار واحدی را حفظ کند و به کانال ۲ میلیون و۲۰۰ هزار واحدی عقب نشینی کرد.

عقب نشینی شاخص کل در بازار بورس امروز

بازار سهام اولین روز کاری هفته را کم جان و بی رمق آغاز کرد، و اکثرا سهام بازار بی توجه به گزارشات مطلوب شرکت ها که در روزهای اخیر در کدال منتشر می شود، در محدوده ی منفی معامله شدند.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۲۳ واحدی به ۲ میلیون و ۲۹۸ هزار واحد رسید و به این ترتیب نتوانست خود را در کانال ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی تثبیت کند و به کانال پایین تر رفت. همچنین شاخص کل هم وزن نیز با ریزشی ۴ هزار واحدی را تجربه کرد و به ارتفاع ۷۶۰ هزار واحد رسید. 

گفتنی است سه نماد فولاد، فملی و  تاپیکو بیشترین تاثیر در شاخص کل بورس و سه نماد آریا، شاوان و شراز بیشترین تاثیر را در شاخص فرابورس داشته اند. همچنین سه نماد پی پاد، خساپا و وبملت سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد دی، کرمان و گدنا سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خرد در بازار امروز مورخ ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، مبلغ ۱۳ هزار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی ها در روز جاری حدود ۸۳۰ میلیارد  تومان پول وارد پول کردند.

در بازار امروز ۱۲۲ نماد در محدوده ی مثبت و ۲۶۳ نماد در محدوده ی منفی و در بازار فرابورس ۱۵۱ نماد در محدوده ی مثبت و ۱۸۰ نماد در محدوده منفی معامله شدند.


 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر