پیش بینی قیمت دلار

واکنش دلار به مسعود پزشکیان ؛ دلار شنبه چند؟

کاهش سنگین قیمت دلار در شب سرنوشت‌ساز پاستور/ ریزش اسکناس آمریکایی ادامه دارد؟/

 واکنش دلار به مسعود پزشکیان ؛ دلار شنبه چند؟

بازارها در انتظار برگزاری نتیجه انتخابات ریاست جمهوری منجمد شده است. باید دید با مشخص شدن نتیجه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دلار از کدام طرف خارج می‌شود.تا کنون دلار ۲ هزار تومان کاهش پیدا کرده است

معامله گران معتقدند قیمت دلار در جریان معاملات امروز مسیر نزولی پشت خطی را ادامه خواهد داد و کانال های کاهشی در دسترس اسکناس آمریکایی قرار گرفته است.

، معاملات بازار ارز تهران امروز در حالی آغاز خواهد شد که قیمت ها در جریان معاملات پشت خطی سقوط قابل توجهی را تجربه کردند و کانال های کاهشی میزبان قیمت دلار شدند. موضوع مهمی که به عقیده معامله گران ناشی از اثرات هیجانی اعلام نتایج نهایی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی مسعود پزشکیان است.

معامله گران معتقدند جناح کاهشی در واکنش به نتیجه انتخابات در بازار ارز فعال شده است اما نوسان نزولی حاکم بر بازار نشانگر تغییر روند نیست و بازار تنها به این رخداد سیاسی واکنش هیجانی نشان داده است. به عقیده این گروه بازار همواره برای اصلاح قیمت مسیر کاهشی را در پیش خواهد گرفت و تغییر قیمت امروز هم از این قاعده مستثنی نیست.

طبق اعلام گروهی از تحلیلگران قیمت دلار امروز به زیر ارزش ذاتی خود رسیده است و معاملات پشت خطی هم حکایت از عقب نشینی قیمت دلار به کانال ۵۸ هزار تومان دارد و ارزش هر دلار امروز به ۵۸ هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است.

همچنین در بازار رمزارزها هم امروز کاهش قیمت حرف اول و آخر را زد و قیمت تتر که همواره یکی از مولفه های موثر بر قیمت دلار است،‌ شیب تند کاهش قیمت را تجربه کرد و با افت حدود سه هزار تومانی، در محدوده ۵۹ هزارو ۷۴۰ تومان قرار گرفت. فنی های بازار افت قیمت تتر را هم ناشی از سیگنال نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و افت قیمت دلار می‌دانند؛ چرا که قیمت اونس طلا امروز در بازار بالا رفته است و فارغ از نتیجه انتخابات مولفه ها در در راستای افزایش قیمت تتر عمل کرده اند.

معامله گران معتقدند قیمت دلار امروز در واکنش به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی مسعود پزشکیان مسیر کاهشی معاملات پشت خط را ادامه خواهد داد و احتمال کاهش قیمت اسکناس آمریکایی به محدوده های حمایتی وجود دارد. این گروه از فعالان بازار می گویند مرز ۵۸ هزار و ۷۰۰ تومان، حمایت مهمی برای دلار محسوب می شود که در صورت تثبیت روزانه زیر آن، عقب نشینی به کانال های کاهشی متحمل خواهد بود.

منبع: اقتصادنیوز

دیگر رسانه ها

کدخبر: 144953

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

      ارسال نظر