ماجرای دردناک خودکشی دختر 17 ساله دانش آموز در جنوب تهران

دختر نوجوان به خاطر شرایط زندگی اش، خود را از بالکن طبقه سوم به پایین پرت کرد و به زندگی اش پایان داد

ماجرای دردناک خودکشی دختر 17 ساله دانش آموز در جنوب تهران

هشدار: قبل از اینکه این خبر را بخوانید به این نکته توجه کنید: اگر شما یا یکی از نزدیکانتان به خودکشی فکر می‌کنید؛ با شماره‌ تلفن‌‌های اورژانس اجتماعی در ایران ۱۲۳ و در آمریکا و کانادا ۹۱۱ تماس بگیرید.همچنین شماره ۱۴۸۰ سامانه صدای مشاور و شماره ۱۵۷۰ که خط ملی خدمات حمایتی مشورتی و مددکاری اجتماعی است / عرشه آنلاین

دختر نوجوان به خاطر شرایط زندگی اش، خود را از بالکن طبقه سوم به پایین پرت کرد و به زندگی اش پایان داد

ساعت 8 شب دیروز صدای فریاد دختری و بعد از آن سقوطش به داخل حیاط ، اهالی ساختمانی در جنوب تهران را به مقابل پنجره ها کشاند. آنها با صحنه هولناکی رو به رو شدند. جسد غرق در خون دختر نوجوانی که همراه خانواده اش در طبقه سوم زندگی می کردند، در حیاط افتاده بود. 

دقایقی بعد ماموران پلیس در محل سقوط مرگبار این دختر دانش آموز حاضر شده و در بررسی های اولیه مشخص شد او از بالکن طبقه سوم به پایین پرت شده است. مادر دختر 16 ساله در تحقیقات گفت: در آشپزخانه در حال آماده کردن شام بودم . دخترم هم در اتاقش درس می خواند. با صدای سقوط متوجه حادثه شده و نفهمیدم چه زمانی دخترم به بالکن رفت.

ماموران با بررسی اتاق دختر دانش آموز ، دستنوشته ای پیدا کردند که در آن از زندگی گلایه کرده و گفته بود امیدی به آینده ندارد . 

این در حالی بود که بررسی های تکمیلی نشان داد ، دختر نوجوان مشکلی با خانواده اش نداشته و ارتباطش با آنها خوب بوده است.

با دستور بازپرس جنایی تهران ، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در این باره ادامه دارد

دیگر رسانه ها

کدخبر: 113356

اخبار سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر